Stránka 2 z 16

vékový pruměr smartáku

Napsal: úte 03 bře 2009, 23:08
od Oldrich Salek
DYK77 píše:
Gibon píše:Letos 33. Už jsem v prdeli. Stáří už se blíží. :D
Tak pytlík s hlínou přiložit na prsa a začni si zvykat :lol:
Tak hoši pozor ja podle DYKA bych už měl mít na prsou té hlíny nákladák a jako smartDUBNÁKOVI mi bude 56 a i když jsem smartíka kupoval a syn mi říkal at´nedlěám ostudu rodině, tak jsem se nenechal odradit a on už mění názor ale já mu ho stejně nepujčim jenom snaše ta je z něj nadšená a to ho se.. ,tak sory že kazím pruměr ale vo tom to je a vy se mužete cítit mladší Olda jo a malem bych zapoměl Gibone syn je o rok starší tak jsi mladas

Napsal: úte 03 bře 2009, 23:48
od xlukas.cz
zkusene cleny taky potrebujeme. my mladi zatim vsecko porad moc resime a sem tam potrebujeme usmernit :wink: :)

doma si na smarta jeste porad nezvykli :( jedine co je trosku uklidnuje, ze je to mercedes 8)

Re: vékový pruměr smartáku

Napsal: stř 04 bře 2009, 08:27
od DYK77
Oldřich Šálek píše: Tak pytlík s hlínou přiložit na prsa a začni si zvykat :lol:
Tak hoši pozor ja podle DYKA bych už měl mít na prsou té hlíny nákladák[/quote]
S tou hlinou to bylo smerovano jen Gibonovi, kdyz napsal, ze je starej, tak at si to uzije ne :lol:

Re: vékový pruměr smartáku

Napsal: stř 04 bře 2009, 08:38
od houzar
Oldřich Šálek píše:
DYK77 píše:
Gibon píše:Letos 33. Už jsem v prdeli. Stáří už se blíží. :D
Tak pytlík s hlínou přiložit na prsa a začni si zvykat :lol:
Tak hoši pozor ja podle DYKA bych už měl mít na prsou té hlíny nákladák a jako smartDUBNÁKOVI mi bude 56 a i když jsem smartíka kupoval a syn mi říkal at´nedlěám ostudu rodině, tak jsem se nenechal odradit a on už mění názor ale já mu ho stejně nepujčim jenom snaše ta je z něj nadšená a to ho se.. ,tak sory že kazím pruměr ale vo tom to je a vy se mužete cítit mladší Olda jo a malem bych zapoměl Gibone syn je o rok starší tak jsi mladas
to je dobrý to budeš patřit k těm mladším

Napsal: stř 04 bře 2009, 08:59
od DYK77
Nejlepsi na tom tady je, ze tu je fakt prd€l :lol:

Napsal: stř 04 bře 2009, 11:55
od Barbora
letos, teda za měsíc (3.4) 27let 8) spravila jsem to?? :lol:

Napsal: stř 04 bře 2009, 13:03
od kimby
asi moc ne :lol:

Napsal: stř 04 bře 2009, 13:53
od Pette
tak já se přidám s tím zlepšením průměru, v září 26 8)

Napsal: stř 04 bře 2009, 14:13
od xlukas.cz
vsecko mladosi

Napsal: stř 04 bře 2009, 16:00
od Pette
neboj, taky stárnem :)

Napsal: stř 04 bře 2009, 21:12
od muzor
no jo no, všichni stárnem, ještě před nedávnem náctiletí a teď třicítka na krku :?

Napsal: stř 04 bře 2009, 21:14
od David0600
ještě že nestárnu :D

Napsal: stř 04 bře 2009, 21:17
od muzor
David0600 píše:ještě že nestárnu :D
houby, jak to děláš :shock: , poděl se s námi o radu :D

Napsal: stř 04 bře 2009, 21:17
od David0600
já ti to řeknu a pak první zestárnu ne :)

Napsal: stř 04 bře 2009, 21:20
od xlukas.cz
muzor píše:
David0600 píše:ještě že nestárnu :D
houby, jak to děláš :shock: , poděl se s námi o radu :D
ja teda starnu mnohem pomalejs, ale delam to jinak nez david - chce to mlade pritelkyne :lol: