Stránka 2 z 16
vékový pruměr smartáku
Napsal: úte 03 bře 2009, 23:08
od Oldrich Salek
DYK77 píše:Gibon píše:Letos 33. Už jsem v prdeli. Stáří už se blíží.

Tak pytlík s hlínou přiložit na prsa a začni si zvykat

Tak hoši pozor ja podle DYKA bych už měl mít na prsou té hlíny nákladák a jako smartDUBNÁKOVI mi bude 56 a i když jsem smartíka kupoval a syn mi říkal at´nedlěám ostudu rodině, tak jsem se nenechal odradit a on už mění názor ale já mu ho stejně nepujčim jenom snaše ta je z něj nadšená a to ho se.. ,tak sory že kazím pruměr ale vo tom to je a vy se mužete cítit mladší Olda jo a malem bych zapoměl Gibone syn je o rok starší tak jsi mladas
Napsal: úte 03 bře 2009, 23:48
od xlukas.cz
zkusene cleny taky potrebujeme. my mladi zatim vsecko porad moc resime a sem tam potrebujeme usmernit
doma si na smarta jeste porad nezvykli

jedine co je trosku uklidnuje, ze je to mercedes

Re: vékový pruměr smartáku
Napsal: stř 04 bře 2009, 08:27
od DYK77
Oldřich Šálek píše:
Tak pytlík s hlínou přiložit na prsa a začni si zvykat

Tak hoši pozor ja podle DYKA bych už měl mít na prsou té hlíny nákladák[/quote]
S tou hlinou to bylo smerovano jen Gibonovi, kdyz napsal, ze je starej, tak at si to uzije ne

Re: vékový pruměr smartáku
Napsal: stř 04 bře 2009, 08:38
od houzar
Oldřich Šálek píše:DYK77 píše:Gibon píše:Letos 33. Už jsem v prdeli. Stáří už se blíží.

Tak pytlík s hlínou přiložit na prsa a začni si zvykat

Tak hoši pozor ja podle DYKA bych už měl mít na prsou té hlíny nákladák a jako smartDUBNÁKOVI mi bude 56 a i když jsem smartíka kupoval a syn mi říkal at´nedlěám ostudu rodině, tak jsem se nenechal odradit a on už mění názor ale já mu ho stejně nepujčim jenom snaše ta je z něj nadšená a to ho se.. ,tak sory že kazím pruměr ale vo tom to je a vy se mužete cítit mladší Olda jo a malem bych zapoměl Gibone syn je o rok starší tak jsi mladas
to je dobrý to budeš patřit k těm mladším
Napsal: stř 04 bře 2009, 08:59
od DYK77
Nejlepsi na tom tady je, ze tu je fakt prd€l

Napsal: stř 04 bře 2009, 11:55
od Barbora
letos, teda za měsíc (3.4) 27let

spravila jsem to??

Napsal: stř 04 bře 2009, 13:03
od kimby
asi moc ne

Napsal: stř 04 bře 2009, 13:53
od Pette
tak já se přidám s tím zlepšením průměru, v září 26

Napsal: stř 04 bře 2009, 14:13
od xlukas.cz
vsecko mladosi
Napsal: stř 04 bře 2009, 16:00
od Pette
neboj, taky stárnem

Napsal: stř 04 bře 2009, 21:12
od muzor
no jo no, všichni stárnem, ještě před nedávnem náctiletí a teď třicítka na krku

Napsal: stř 04 bře 2009, 21:14
od David0600
ještě že nestárnu

Napsal: stř 04 bře 2009, 21:17
od muzor
David0600 píše:ještě že nestárnu

houby, jak to děláš

, poděl se s námi o radu

Napsal: stř 04 bře 2009, 21:17
od David0600
já ti to řeknu a pak první zestárnu ne

Napsal: stř 04 bře 2009, 21:20
od xlukas.cz
muzor píše:David0600 píše:ještě že nestárnu

houby, jak to děláš

, poděl se s námi o radu

ja teda starnu mnohem pomalejs, ale delam to jinak nez david - chce to mlade pritelkyne
