Stránka 2 z 2

Napsal: čtv 19 bře 2009, 08:18
od RavenS.
smartak este neni isty musi sa dohodnut s jeho polovickou

Napsal: čtv 19 bře 2009, 08:20
od xlukas.cz
ze by se jeho autu nechtelo jet tak daleko a musel ho premlouvat :?: :lol: :lol:

Napsal: čtv 19 bře 2009, 08:24
od RavenS.
:D ale ne jeho priatelka studuje v brne tak asi este nevie jak bude mat cas

Napsal: čtv 19 bře 2009, 10:54
od houzar
RavenS. píše::D ale ne jeho priatelka studuje v brne tak asi este nevie jak bude mat cas
to není omluva-odůvodnění:když jsem studoval v Brně tak jsem měl čas takzvaně neustále nebo-li FURT

Napsal: čtv 19 bře 2009, 11:09
od dodo555
ak budem moct tak urcite rad pridem ale este to teraz neviem takze sa radsej neregistrujem.

Napsal: čtv 19 bře 2009, 11:37
od RavenS.
houzar píše:
RavenS. píše::D ale ne jeho priatelka studuje v brne tak asi este nevie jak bude mat cas
to není omluva-odůvodnění:když jsem studoval v Brně tak jsem měl čas takzvaně neustále nebo-li FURT
tak neviem ci je to uplne kvoli tomu tak to radsej nechajme tak nech sa smartak vyjadri sam

Napsal: pát 20 bře 2009, 01:30
od DYK77
dodo555 píše:ak budem moct tak urcite rad pridem ale este to teraz neviem takze sa radsej neregistrujem.
Na poslední chvíli to budeš mít mnohem komplikovanější, sehnat místo na oběd, ubytování, večeři. Těch co se nezaregistrují včas bude možná několik, ale pokud se má udělat hromadná objednávka, tak všude chtějí včas předem vědět kolik lidí bude, aby měli čas na přípravu, takže jakmile nahlásíme stav, už by další změny situaci jen komplikovaly. Rozhodujte se proto prosím rychle a berte při tom na vědomí, že rozhodnutí je závazné. Pokud přijedete jak se říká "na vlastní pěst" buďte na to připraveni a mějte raději vše potřebné rezervované.