Napsal: čtv 19 bře 2009, 08:18
smartak este neni isty musi sa dohodnut s jeho polovickou
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://smart-club.cz/phpBB3/
to není omluva-odůvodnění:když jsem studoval v Brně tak jsem měl čas takzvaně neustále nebo-li FURTRavenS. píše:ale ne jeho priatelka studuje v brne tak asi este nevie jak bude mat cas
tak neviem ci je to uplne kvoli tomu tak to radsej nechajme tak nech sa smartak vyjadri samhouzar píše:to není omluva-odůvodnění:když jsem studoval v Brně tak jsem měl čas takzvaně neustále nebo-li FURTRavenS. píše:ale ne jeho priatelka studuje v brne tak asi este nevie jak bude mat cas
Na poslední chvíli to budeš mít mnohem komplikovanější, sehnat místo na oběd, ubytování, večeři. Těch co se nezaregistrují včas bude možná několik, ale pokud se má udělat hromadná objednávka, tak všude chtějí včas předem vědět kolik lidí bude, aby měli čas na přípravu, takže jakmile nahlásíme stav, už by další změny situaci jen komplikovaly. Rozhodujte se proto prosím rychle a berte při tom na vědomí, že rozhodnutí je závazné. Pokud přijedete jak se říká "na vlastní pěst" buďte na to připraveni a mějte raději vše potřebné rezervované.dodo555 píše:ak budem moct tak urcite rad pridem ale este to teraz neviem takze sa radsej neregistrujem.