Stránka 2 z 2
Napsal: pát 13 bře 2009, 18:09
od Dawe
a nejde treba vlozit nejak prispevek treba na prvni misto
dejme tomu ze nekdo napise nejaky problem
a az se lide doberou k reseni tak ho soupnout nahoru pod nebo nad problem
proste at je videt a komu to nestaci tak si muze procist i zbytek
byl by v tom prehled
Napsal: pát 13 bře 2009, 18:37
od Druzeta
To asi nepůjde,šlo by to jedině tak že by se přepsal následující příspěvek,ale nepůjde ty příspěvky libovolně posouvat,protože jsou řazené podle času.
Napsal: pát 13 bře 2009, 18:57
od Dawe
koukam ze je to asi povedeny software

Napsal: pát 13 bře 2009, 21:24
od DYK77
Oznámení a důležité , může vkládat jen admin a moderátor. Jde to nastavit i jinak , ale mělo by to asi zůstat jen v rukou moderátorů, jinak bude důležité úplně všechno .
Příspěvky v jednom tématu přesouvat nelze. Lze je třeba citovat a vkládat do prvního, řekněme kořenového příspěvku , pomocí editace.
Musel bych dát Dawe-mu právo editace v původní rubrice servis , aby viděl všechny funkce, ty má dosud možnost odzkoušet v nové kategorii Servis. Moderátor může moderovat jen ty rubriky , pod nimiž je uvedeno jeho jméno.