Stránka 2 z 4

Napsal: pát 13 bře 2009, 21:46
od DYK77
Tak správná tyč by měla mít nějaké deformační zóny, aby neprojela do interiéru ne? Jinak výhody jsou jasné tak jak psal Druzeta, i když jako povinnou výbavu si to nedovedu představit. Mám ale pocit, že za Smartem tahat jiné auto , by dalšího Smarta, není doporučeno. To že má Smartík vzadu tažné oko neznamená že je to tahoun. To oko vzadu je podle mě jen na vyproštění, pokud zůstaneš někde zapíchlej po čumáku

Napsal: pát 13 bře 2009, 21:57
od Druzeta
Tyč žádné deformační zony nemá,to by pak nebylo pevné spojení mezi auty,je to jako kdybys dvě auta spojil na pevno trubkou.

Napsal: pát 13 bře 2009, 23:11
od DYK77
Jak to nemá deformační zónu, tak to nechci :lol:

Napsal: úte 09 čer 2009, 16:43
od xlukas.cz
tycka objednana. jsu zvedavy, co vydrzi

Obrázek

Napsal: úte 09 čer 2009, 23:56
od DYK77
Má to podobnej obal jak ty "slavný" startovací kabely co jsem vyhodil :P

Napsal: stř 10 čer 2009, 07:45
od xlukas.cz
jeden vyrobce a za ty penize ... v podstate skoro za cenu drazsiho lana. pocitam, ze to aspon vydrzi tu jednu cestu. a kdyz je, tak mam sebou izolepu, ta tu cestu vydrzi urcite :-D :-D

Napsal: čtv 06 srp 2009, 08:20
od kuher
xlukas.cz píše:jeden vyrobce a za ty penize ... v podstate skoro za cenu drazsiho lana. pocitam, ze to aspon vydrzi tu jednu cestu. a kdyz je, tak mam sebou izolepu, ta tu cestu vydrzi urcite :-D :-D
Dobrý téma, dobrá rada nad zlato, tyčka je objednána, strčím ji do Forda a mamina pro mě bude moct přijet *výsm?ch*

Napsal: pát 14 srp 2009, 14:12
od kuher
kuher píše:
xlukas.cz píše:jeden vyrobce a za ty penize ... v podstate skoro za cenu drazsiho lana. pocitam, ze to aspon vydrzi tu jednu cestu. a kdyz je, tak mam sebou izolepu, ta tu cestu vydrzi urcite :-D :-D
Dobrý téma, dobrá rada nad zlato, tyčka je objednána, strčím ji do Forda a mamina pro mě bude moct přijet *výsm?ch*
Tak mi dneska tyčka přišla, vypadá pěkně.Nevím, jastli udrží "na uzdě" psanou hmotnost. Myslím ale, že běžný osobák udrží. Cena i se zátkama je 1190.-kč, pošt. a balné 180.-kč!!
Už jsem ji šoupnul do forda, hlavně, aby mi nezdechl taky mobil. 8EX

Napsal: pát 14 srp 2009, 14:34
od DYK77
Co to váží ? :idea:

Napsal: pát 14 srp 2009, 14:37
od Druzeta
Uneseš to neboj se, je to kousek trubky.

Napsal: pát 14 srp 2009, 14:45
od DYK77
Se nebojim, že bych to neunesl, ale počítám o kolik to zvedne spotřebu :lol:

Napsal: pát 14 srp 2009, 14:49
od Druzeta
No když za to něco zapřáhneš tak to asi nějakej vliv na spotřebu mít bude. :P

Napsal: pát 14 srp 2009, 14:54
od DYK77
Přemýšlím, že bych koupil dvě a snížil světlou výšku O---O :lol:

Napsal: pát 14 srp 2009, 14:56
od Druzeta
Dávej si dva obědy a časem se to sníží samo k zemi. O---O

Napsal: pát 14 srp 2009, 14:58
od DYK77
A Kimby prodá Smarta s handicapem , protože už z něj nevylezu :lol: