Stránka 2 z 4
Napsal: stř 01 dub 2009, 22:25
od xlukas.cz
houska píše:xlukas ho má taky

jak to vis

Napsal: stř 01 dub 2009, 22:30
od DYK77
On neříkal, že máš číslo, ale že jsi číslo

Napsal: stř 01 dub 2009, 22:35
od kimby
Napsal: stř 01 dub 2009, 22:43
od houska
xlukas.cz píše:houska píše:xlukas ho má taky

jak to vis

sem tě viděl
Napsal: pát 17 dub 2009, 21:54
od Janík
vracím tady debatu k tématu
tak jsem se pustil do jarní údržby...

Napsal: pát 17 dub 2009, 21:57
od RavenS.
my uz mame vymenene lozisko vpredu a uz sme prezuty na letnych hlinikoch

Napsal: pát 17 dub 2009, 21:58
od DYK77
A na co jsi přišel?
Já tuhle zalehnul pod autem, ale nepřišel jsem na nic, pořád stejný

Napsal: pát 17 dub 2009, 22:04
od Janík
DYK77 píše:A na co jsi přišel?
Já tuhle zalehnul pod autem, ale nepřišel jsem na nic, pořád stejný

tak já nepsal že na něco hned přišel

jen běžná údržba a kontrola u koupenýho auta - kupoval jsem ho v zimě a to se mi pod to lést hned nechtělo

...jinak tato foto by tedy spíše patřila do tématu "Hamrite"
Napsal: pát 17 dub 2009, 22:07
od DYK77
V pohodě. Myslel jsem, že k tomu chceš něco říci, že jsi na něco přišel. Tak pokud byla jen běžná údržba, tak to bylo v klídku

Napsal: pát 17 dub 2009, 22:12
od Janík
jasný pochopil jsem... já jsem to jen nezávazně sem hodil abych oživil téma a případně přilákal další členy do diskuze co kdo po zimě pod smártem objevil

Napsal: pát 17 dub 2009, 22:15
od DYK77
Ty to máš na 2 heverech , nebo jen to přední kolo nevidím ?
Napsal: pát 17 dub 2009, 22:22
od Janík
no jasně že na dvou, nejsem žádnej troškař

Napsal: pát 17 dub 2009, 22:24
od RavenS.
ja som dva nikdy nedavala na jednom zdvihnem skoro tri kolesa

Napsal: pát 17 dub 2009, 22:30
od Janík
RavenS. píše:ja som dva nikdy nedavala na jednom zdvihnem skoro tri kolesa

tak já nejsem profík automechanik

a když už pod něco strkám pracky tak to mám rád pojištěný
Napsal: pát 17 dub 2009, 22:35
od DYK77
Buď hever nebo ...
