Stránka 2 z 4
Napsal: pát 15 kvě 2009, 20:40
od L.Victorie
A myslim že bych si všimla když otvírám kufr.. to otvírám to zadní sklo dycky.. Fakt nemam zadní stěrač.. ani nevim kam se tam dává,,
Napsal: pát 15 kvě 2009, 20:44
od Jirka P
Je pod horním kšiltem. Teoreticky jediné co mě napadá kdyby tam nebyl - vyráběl se i Smart v užitkové verzi bez sedačky pro spolujezdce (u nás se neprodával) a když tio sem někdo dotáhne tak mu přidělává druhou sedačku.
Napsal: pát 15 kvě 2009, 20:52
od L.Victorie
ale já mám sedačky dvě, chybí mi stěrač... vzadu.. nevim jestli to spolu souvisí...

Napsal: pát 15 kvě 2009, 21:01
od Jirka P
Znova, pokud do čr někdo dotáhne onoho užitkového Smarta, tak aby ho tu prodal tak do něj namontuje druhou sedačku která se dá v poho koupit třeba na vrakárně. A zmínil jsem se tu o tom že si nejsem zdaleka jist zda li jsou tito smarti vybané zadním stěračem.
Napsal: pát 15 kvě 2009, 21:12
od L.Victorie
Tak nemyslim si že to auto co mám bylo užitkový... nevypadá... Ale zas se tak hluboce nevyznám no..
Napsal: pát 15 kvě 2009, 21:22
od Jirka P
Koukám že to nebude jednoduchý co?

A pak se divte že si dělám srandu ze slabšího pohlaví
Zadní stěrač patří ke standartu Smartu už od verze žebrák první serie. Pokud tam neni tak tam může být po něm záslepka (pochybuju že by se kůli tomu dělali zadní dveře bez díry pro motor stěrače) ajde o doladěnou verzi o které jsem tu psal. Jo a dá se to poznat podle absence airbagu u spolujezdce, ale i ten se dá doplnit, stejně jako třeba vyměnit zadní dveře, páč to co se sem tahá jsou zpravidla bouračky.
Napsal: pát 15 kvě 2009, 21:28
od Apollo
tak tak taky to mohlo mít bouchlí dveře a někdo tam hodil ty z náklaďáku... a pokud třeba stěrač přestal makat tak šel ven a je tam klidně origoš záslepka (která by se dala koupit za pár kaček) znám pár lidí co opravujou auta tímto stylem
Napsal: pát 15 kvě 2009, 21:29
od Jirka P
To je to o čem tu už píšu.
Napsal: pát 15 kvě 2009, 21:30
od Apollo
Jirka P píše:To je to o čem tu už píšu.
jasný já to jen odcitoval trochu polopatě

Napsal: pát 15 kvě 2009, 21:31
od Janík
chtěl si říct tak aby to pochopily i ženský co?

Napsal: pát 15 kvě 2009, 21:32
od Jirka P
stejně jako třeba vyměnit zadní dveře
To jsem okopíroval z mého příspěvku viz výše a doufám že to je srozumitelné

Napsal: pát 15 kvě 2009, 23:00
od zajíc
A co třeba, kdyby L.V. udělala foto zadních dveří a bylo by hned jasno, tedy ještě to foto upnout sem

Napsal: pát 15 kvě 2009, 23:07
od Jirka P
Jo to by nebyl špatnej nápad! Tohle mě fakt zajímá, páč Smarta bez zadního stěrače jsem opravdu neviděl!
Napsal: pát 15 kvě 2009, 23:31
od hadak
ja jo, na cabriu ho fakt nemam

takze je jeste mozne ze chudak nevi, ze ma cabrio

Napsal: pát 15 kvě 2009, 23:33
od Jirka P