Stránka 2 z 3
Napsal: sob 23 kvě 2009, 21:04
od L.Victorie
Máme to!!! Trvalo to, ale povedlo se. Taky jediný štěstí že klíčky byly v kufru, Přítel mezi sklem a plastem kufru prostčil drát, nabral háčkem klíče a přitáhl. Já jsem tam prostrčila příbor. nůž z jedný a drát z druhý strany a stiskla tlačítko.. bylo to jak "pevnost Boyard"

Zní to jednoduše, ale než se člověk trefí...

Napsal: sob 23 kvě 2009, 21:57
od Jirka P
Jo tak to se mi povedlo taky, zamčený auto, odemknul jsem jen kufr, vyndal z něj nějaký věci a při tý příležitorti bezmozkově do kufru hodil klíče, chvilku ještě v něm cosi lovil a pak jsem fláknul dveřma

Napsal: ned 24 kvě 2009, 20:56
od DYK77
Druzeta píše:I když budeš mít třeba 5 klíčů tak nemáš jistotu jestli někdo nemá 6 klíč.
Tak to je jasný, ale standardně jsou 2 a tak by měly nejméně 2 být.
1 klíč je pro moje gusto podezřelejší než když dostaneš 2. Kdyby mi někdo dal 5 klíčů, asi na to budu koukat stejně podezíravě jako s jedním klíčem, ale jeden je o to horší, že není náhrady pro mě samotného.
Když si koupím nové bydlení, tak první co udělám vyměním minimálně jeden zámek u dveří. U Smartíka bych nechal minimálně přehrát kód pro imobilizer.
Napsal: ned 24 kvě 2009, 21:55
od Druzeta
Teď budu prodávat jedno auto a mám k němu akorát jeden klíč tak přemejšlím jestli ho prodávat s jedním klíčem nebo dokoupit druhej.

Napsal: ned 24 kvě 2009, 22:22
od DYK77
Já nevim . Jak je vidět lidi to neřeší. Také bych o neřešil kdyby to auto bylo za dobré peníze , nebo v super stavu, ale určitě bych si nechal hned vytvořit duplikát klíče a provedl nějaké zabezpečení a nenechal to viset jen na klíči jehož kopii může mít kdokoliv
Napsal: ned 24 kvě 2009, 22:38
od Druzeta
Zkusím ho prodat s jedním klíčem, když tak slevím, navíc je ještě problém že klíč kterej bych dokoupil tak je jiný, tak by stejně bylo vidět že jsem s tím něco dělal, ten stejný se už nevyrábí a stojí 5t+1t nahrání imobilizéru.
Napsal: ned 24 kvě 2009, 23:53
od Dawe
zajdi si nekam kde vyrabi klice at ti alespon za 200 udelaji planzetu klice
na nouzove otevreni to prozatimne staci
jinak kazdy smart se zamkne pokud do nejake doby neotevru dvere
a pokud otevru jen zadni okno smart se neodemyka ale jen odskoci okno
Napsal: pon 25 kvě 2009, 07:50
od xlukas.cz
v zamknutem aute (nastesti i bohuzel) tlacitko otvirani zadniho okna nefunguje.
Napsal: pon 25 kvě 2009, 14:58
od L.Victorie
Takový tlačítko asi ani nemám ty jo...
Napsal: pon 25 kvě 2009, 15:02
od Druzeta
Napsal: pon 25 kvě 2009, 15:02
od xlukas.cz
ja jo. nevybijim si baterku v klicku (bych ju asi potreboval vymenit - z dalky se uz auto nechce odemnkout/zamknou). jenomze vetsinou stejne zapomenu

Napsal: pon 25 kvě 2009, 21:42
od DYK77
xlukas.cz píše:jenomze vetsinou stejne zapomenu

Tak neotálej jinak budeš nahrávat klíče novým kódem

Napsal: pon 25 kvě 2009, 21:55
od xlukas.cz
jen to ne.
mimochodem, jak ses mel moznost docist, tak k prvnim smartum se daval jen jeden plnohodnotny klic

Napsal: pon 25 kvě 2009, 21:57
od DYK77
To jsem nějak přehlédl či co

Napsal: pon 25 kvě 2009, 22:02
od xlukas.cz
do clanku sem zacal prekladat historii smarta z nemeckeho klubu.