Stránka 2 z 3

Napsal: pon 15 čer 2009, 20:19
od stanislav.rejn
L.Victorie píše:Ahoj, tu kulatou náušničku zlatou tam máš jen jednu? Kdyby byl pár tak se mi líbí :-)
Čauky :D
Pošlu ti zítra fotky na mail.Mám tam něco nového i v páru tak se podíváš a jinak pisněš :)

s

Napsal: pon 15 čer 2009, 20:20
od stanislav.rejn
sfs

Napsal: pon 15 čer 2009, 20:27
od stanislav.rejn
Jinak taky pracuji v topenařině,to je takový můj koníček.voda topení klimatizace.Malo objemové systémy,tepelná čerpadla,solární panely.Takže taktéž když budete potřebovat poradit,případně namontovat a sehnat levnější materiál tak se hlaste.Není problém a na instalaterský mat.Jsou slevy proti obchodu až 25%.Tep.Čerpadla jezdíme montovat i kolem Prahy. Z ničím není problém. :D

Napsal: pon 15 čer 2009, 20:34
od David0600
stanislav.rejn píše:Nechceš mi říct že ty použité pneu a kola které se všude prodávaj jsou z dovozu.


Tak to nevim já použité věci nekupuju.


stanislav.rejn píše:Do servisu na kontroly nechoděj.

pokud neděláš nic nelegálního, tak nevím co by tam dělali

Napsal: pon 15 čer 2009, 20:48
od stanislav.rejn
Choděj kontrolovat ty zlodějíčky jestli k nám něco kradeného nedali.Právě proto že na vše berem op.
No to můžeš tady napsat že nic nevykupuješ víme jak to chodí.
A tím končím obhajování a diskusi co,kde a jak,nemám na to čas.nemáš zájem,Nic neber,nepodpoříš zloděje atd.Je to pro ostatní kteří rádi ušetří nějakou kačku.Na vše ode mě dostanou paragon a k některým věcem jsou i záručáky.
Až něco sám nabídneš včetně slušné ceny tak si to rád od tebe koupím.Ale žádnou tvoji nabídku tady nevidím.Takže neshazuj ostatní když něco nabízej

Napsal: pon 15 čer 2009, 20:54
od Apollo
ale tak já bych to tady nějak nepitval... každej dělá co umí a nakupovat a si taky chodí kdo chce kam ne :wink: jinak já oceňuji aktivitu v nabídce - správnej obchodník se nezapře :lol: pouvažuju jestli sem taky něco nehodím abych si trochu udělal reklamu, co takovej kompost se slevou 10% :lol: :lol: :lol:

Napsal: pon 15 čer 2009, 20:56
od David0600
nikoho neshazuji :!:

tak to ty prosím taky nedělej

Napsal: pon 15 čer 2009, 21:02
od stanislav.rejn
Apollo píše:ale tak já bych to tady nějak nepitval... každej dělá co umí a nakupovat a si taky chodí kdo chce kam ne :wink: jinak já oceňuji aktivitu v nabídce - správnej obchodník se nezapře :lol: pouvažuju jestli sem taky něco nehodím abych si trochu udělal reklamu, co takovej kompost se slevou 10% :lol: :lol: :lol:
Naprostý souhlas :D No zkus nabídnout jak to vypadá.Jsem z vesnice a možná se mi to bude hodit a klidně ti dám nějaký leták s kontaktem, na obchod.Pošli mi ho mailem jestli chceš :)

Napsal: pon 15 čer 2009, 21:03
od L.Victorie
Tak já vás trumfnu tady, a nabízím slevu 30% u sebe :-D http://www.kim-fashion.net

Jde o to ale mít doma minipsa :lol:

Napsal: pon 15 čer 2009, 21:05
od stanislav.rejn
Apollo píše:ale tak já bych to tady nějak nepitval... každej dělá co umí a nakupovat a si taky chodí kdo chce kam ne :wink: jinak já oceňuji aktivitu v nabídce - správnej obchodník se nezapře :lol: pouvažuju jestli sem taky něco nehodím abych si trochu udělal reklamu, co takovej kompost se slevou 10% :lol: :lol: :lol:
Jo ty nabízíš kompost :D Já myslel že kompostér :twisted:

Napsal: pon 15 čer 2009, 21:06
od Apollo
L.Victorie píše:Tak já vás trumfnu tady, a nabízím slevu 30% u sebe :-D http://www.kim-fashion.net

Jde o to ale mít doma minipsa :lol:
a trenky pro křečka jsou taky se slevou :?: :lol:

Napsal: pon 15 čer 2009, 21:07
od stanislav.rejn
L.Victorie píše:Tak já vás trumfnu tady, a nabízím slevu 30% u sebe :-D http://www.kim-fashion.net

Jde o to ale mít doma minipsa :lol:
Já na to už koukal a na podzim bude mít bišonek od kolegyně z práce 3 roček tak si něco určitě objednám :lol:

Napsal: pon 15 čer 2009, 21:36
od dodo555
L.Victorie píše:Tak já vás trumfnu tady, a nabízím slevu 30% u sebe :-D http://www.kim-fashion.net

Jde o to ale mít doma minipsa :lol:
pekna stranka *1* *VV* len chcem upozornit neviem ako je to v cechach ale na slovensku by si s tou ciernou listinou mohla mat velke problemy kvoli ochrane osobných udajov, radsej si to prever aby ta nejaky .... nezazaloval.

Napsal: pon 15 čer 2009, 21:46
od xlukas.cz
zadne osobni udaje tam nema. jmeno je vec verejna a mesto taky. nechapu, co u nas delaji vedu s tim, jak jsou rodne cisla tajno tajne. vetsi kravinu sem nevidel. ctvrtina republiky sve rodne cislo denne pise naprosto verejne. kdokoliv to rodne cislo chce vedet, tak si ho zjisti. dalsi vec rodne cislo vcetne adresy je bezne uvadeno v obchonim rejstriku. a ty saskarny, co zase chteji provadet s obcankama, to uz je pomalu vrchol. jestli z tama vymazou i adresu, tak ta obcanka bude k nicemu to si potom nebude mozne zadnym zpusobem overit, ze ten clovek, ktery je pred tebou ti treba pri pujcovani cehokoliv uvedl spravnou adresu, ze to neni podvodnik, ktery si to jde pujcit a uz ti to nikdy nevrati. jasne uvedena jina adresa nez pobytu je v obcance stejne, takze kdo chce podvadet napise si do obcanky vymysl. ale precejenom ... je s tim trocha papirovani.

Napsal: pon 15 čer 2009, 21:53
od stanislav.rejn
Máme taky černou listinu na obchodě.Ale máme tam jen třeba petr z. a město.Jinak je to pod nějakým paragrafem i u nás