Stránka 2 z 6

Napsal: stř 12 srp 2009, 15:44
od Olii05
soyombo píše:
xlukas.cz píše:nekdo tam uz servisovat byl a pochvaloval si to.
Nejenom cenove, ale hlavne pristupem k zakaznikovi jsou v Drazdanech uplne nekde jinde. Nezbyva nez vrele doporucit.
co je to .....cenove uplne nekde jinde? :oops:

Napsal: stř 12 srp 2009, 21:35
od DYK77
soyombo píše:.. hlavne pristupem k zakaznikovi jsou v Drazdanech uplne nekde jinde

pozor

Napsal: pát 26 bře 2010, 12:21
od kuher
Dejte si pozor pánové kolegové na prodejce použitých pneu. Inzerují něco jiného, než Vám pošlou. Neplate dopředu, jako já. Z inzerované gumy 135/70 R15, Contieco..... nový profil 8.mm nakonec mi došly gumy jeté, ani ne 5.mm. Tak bacha s platbou dopředu, aby šly poslat zpět a nepřejímat: Provozovna - sklad, pneuservis, prodej, výdejní místo eshopu
Masarykova 25, Teplice 415 01 ( ve dvoře ) na netu jako ePneushop.cz

Napsal: pát 26 bře 2010, 21:39
od David0600
tak na tohle téma by se mohla napsat sáhodlouhá debata, jelikož jsem teď trošku z oboru a vím co se dá koupit přes velkoobchod a maloobchodně za pár procent prodat nebo i bez nich a pak jsou int. shopy u kterých si spousta lidí myslí že ušetří protože jim dají až 60% z maloobchodních cen (které už několik let nefungují) by si měli uvědomit že není sleva jako sleva protože můžeš nabrat i výhodně nějakou pneu, ale ve finále zjistíš že je sice nová ale pár let už stará takže sleva by měla být větší než byla ........ aták to jede dál klasickej českej občan radši přes e-shop za talíř tři roky starý než přes obchod za jedenácet nový

Napsal: pát 26 bře 2010, 21:52
od kuher
Tyhle gumy nejsou starý, ale nemají udávaných 8 mm. profil, jak ji inzerovali i byla vyfocena a o to se jedná.

Napsal: pát 26 bře 2010, 21:58
od David0600
8mm má nová pneu, takže pokud je použítá má 8mm -
pokud nejsou starý jakou mají DOT?
to jsou klasický prodejci bazárníci všechno je nejlepší do prvního problému

Napsal: pát 26 bře 2010, 22:44
od kuher
Gumy měli v sekci bazar, nový profil 8 mm. Vystavený gumy, když jsem je zvětšil, tak byly černý a bylo vidět, že mají pěkný vzorek. Poslali mi gumy, jak jsem psal, ve vzorku kamímky. Když jsem tam volal, tak se tam prý dostaly při manipulaci u nich, když jsem se dotazoval, jak to budeme řešit, položil mi mobil. Fotky mám, ale neumím je sem vložit. Nebudu se handrkovat, pač vím, že není šance, jako s tím mým Smartem. ČOI, kdyby tam nebyla, tak je jen víc nás bez práce.

Napsal: sob 27 bře 2010, 07:55
od dyno
Tak jsem se včera odpoledne vydal do MB na Chodov, že si objednám k autu nový klíč, a netačil jsem se divit jak tam s člověkem jednají. Postupně mě poslali asi na pět různých míst, a když jsem konečně došel ke stolečku kde psali Náhradní díly, tak mi pán řekl že můj Smart neexistuje a že mi nic nedohledá. Příjemnej jak osina v prd*li, když jsem chtěl aby se trošku snažil tak řekl že smarty nedělá a nerozumí tomu, a na otázku kdo tam tomu rozumí, mi řekl, že to je tam takovej horkej brambor, nerozumí tam tomu skoro nikdo a že sem si ho neměl kupovat.

Tak teď mi poraďte, kde jinde než u nich se dá objednat v Praze a okolí nový klíč ? :wink:

Napsal: sob 27 bře 2010, 19:20
od David0600
voni jsou teď příjemný všude jsme teď na jarově kupovali nový auto, tak jsem hned aktivně vytáhnul techničák od vykradenýho cécéčka aby mi zjistili výrobní číslo navi co po mě chtěj benga a vono ouhle si to bežte zjistit tam kde jste si to koupil, kdyby to bylo ve fázi že ještě nebyla podepsaná smlouva na nový tak jsem jim to tam nechal deb.... člověk jim tam nechá skoro jedničku a ochota nikde

Napsal: sob 27 bře 2010, 20:36
od DYK77
Tak to je síla. Ti jsou zralí na cvokaře. A to tam rovnou zavřou, je to ztráta času jezdit k nim.

Napsal: ned 28 bře 2010, 14:00
od Robin
dyno: klíč ti udělá chrobák v praze

Chrobák?

Napsal: čtv 22 dub 2010, 16:47
od matkal
Máte někdo kontakt? Obě čísla na webu uvedená hlásí že jsou zrušena.

Napsal: čtv 22 dub 2010, 21:14
od DYK77
Kontakt na koho ?

Napsal: sob 24 dub 2010, 00:10
od Markéta
na chrobáka

Napsal: sob 24 dub 2010, 11:56
od xlukas.cz
kontakt na jeho strankach mu snad fungovat musi.