Stránka 2 z 2

Napsal: pon 10 srp 2009, 22:22
od OGGY
kimby píše:až na to sezení řidiče uprostřed, což se mi zdá jako nesmysl, se mi to jeví docela fajnově, 3místa...ještě záleží na velikosti a pohodlí, ale oni si poradí :-)
Což pohodlí, ale co tam daj za motor...doufám, že tam nebude 30kW nafta nebo tak něco :roll: už by to chtěl něco silnějšího :wink:

Napsal: úte 11 srp 2009, 07:35
od xlukas.cz
neni duvod tam davat neco extra silneho. na to jsou potom jine a vetsi auta. podle me je dulezitejsi, aby tam nechali turbomotor. s tim se da potom dal pracovat a cipovat ho.
smart je auto pro nenarocne lidi a u roadstera je to taky tak. je to auto na hrani, pro zabavu. necekaji se od toho sportovni vykony.