Stránka 2 z 4

Napsal: úte 01 zář 2009, 09:36
od DYK77
Tak já bych taky něco ještě přiložil. Používám houbu na na odstranění much. Nejprve udělám oplach, aby se mouchy lehce odmočily a pak s houbou a běžným autošampónem mouchy odstraním.

Vypadá to takto..

http://www.forbikers.cz/index.php?detail=4797

Obrázek

Napsal: úte 01 zář 2009, 09:40
od Gibon
Tak já bych taky něco přiložil :lol:

Obrázek

Napsal: úte 01 zář 2009, 09:51
od DYK77

Napsal: úte 01 zář 2009, 10:03
od Gibon
Ta moje to čistí "víc do hloubky" :lol:

Napsal: úte 01 zář 2009, 10:05
od DYK77
to je bez debat :lol:

Napsal: úte 01 zář 2009, 15:01
od houzar
Gibon píše:Tak já bych taky něco přiložil :lol:

Obrázek
vod tebe si zase nechám poradit/noviny/ tohle sice vypadá nadějně ale abych nenaletěl tak přece jen jako strojař si zopakuju nějakou tu kapitolu z obrábění

Napsal: úte 01 zář 2009, 16:29
od Gibon
Jen se nebojte, mě můžete přece důvěřovat. Klidně se do toho puste :lol:

Napsal: úte 01 zář 2009, 18:30
od xlukas.cz
ti asi nejaka sedla i na prevodovku, tak jsi ji prerizl, co :wink: 8)

Napsal: úte 01 zář 2009, 18:57
od Gibon
Plky plky. :twisted:

Napsal: úte 01 zář 2009, 20:15
od DYK77
houzar píše:ty voe co to bylo za radu,já tam připlác mokrý noviny a šel jsem domů na kávu.nejednou volá manželka :hele lidi ti tam něco dělají s autem,kouknu z okna ,tam skoro celá ulice...
Noviny, ne erotický časopis ! :lol:

Napsal: úte 01 zář 2009, 20:28
od DavidS
Dobrý, flexou na mušky....jojojo *1*

Napsal: úte 01 zář 2009, 20:32
od Cmelak
U.O.M. (Univerzální Odstraňovač Mušek)

Obrázek

Dobře odvedená práce potěší.

Obrázek

Napsal: úte 01 zář 2009, 22:20
od ufo
:oops:

Napsal: úte 01 zář 2009, 22:27
od DYK77
*1* :D

Napsal: úte 01 zář 2009, 22:49
od DavidS
tak noviny pomohli, ale dneska opět výlet 80km na večer. No a po příjezdu do garáže to samý *zoufalec* asi zajdu do sběrny pro další noviny 8E