Studeny motor

Řešení problémů s motorem
Uživatelský avatar
Pajik
Smart ACE
Příspěvky: 1156
Registrován: sob 30 čer 2007, 20:55
Bydliště: Lysá nad Labem

Příspěvek od Pajik »

Robin píše:pajik: esli ti něco "jakoby vibruje" v podlaze, respektive v pedálech, tak to mi dělá taky a dělá to pouze po nastartování a ujetí prvních několika metrů, kdy se už dá přeřadit na dvojku, nicméně řazení na to nemá vliv. u mojeho auta, to je imho abs, jako kdyby proběhnul nějakej test. musíš se rozject, na místě to neudělá. nevim jestli to je to samý co máš na mysli ty, ale nic jinýho mě nenapadá a nápadně mi to připomíná frekvencí sepnutý abs, s tim rozdílem, že auto v danej okamžik nebrzdí.
Jojo, to je presne ono. Taky je to zavisle na dosazeni urcite rychlosti. Citim to pravidelne kdyz vyjedu z parkoviste ve vnitrobloku bodovy na ulici (cca 100m) a tam se rozjedu. Coece to mas pravdu, to by mohlo byt ono.
O--O 0.8CDi 2000 - Protitanková střela schopná opětovat palbu
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
Jiri Janacek

Příspěvek od Jiri Janacek »

Ahoj potom sem taky bádal a když sem se zeptal pana Chrobáka ve smart-dílech tak mi řek že se tim aktivuje ABS dějě se to okolo 20KM/H
Odpovědět