Napsal: ned 29 lis 2009, 10:43
Jojo, to je presne ono. Taky je to zavisle na dosazeni urcite rychlosti. Citim to pravidelne kdyz vyjedu z parkoviste ve vnitrobloku bodovy na ulici (cca 100m) a tam se rozjedu. Coece to mas pravdu, to by mohlo byt ono.Robin píše:pajik: esli ti něco "jakoby vibruje" v podlaze, respektive v pedálech, tak to mi dělá taky a dělá to pouze po nastartování a ujetí prvních několika metrů, kdy se už dá přeřadit na dvojku, nicméně řazení na to nemá vliv. u mojeho auta, to je imho abs, jako kdyby proběhnul nějakej test. musíš se rozject, na místě to neudělá. nevim jestli to je to samý co máš na mysli ty, ale nic jinýho mě nenapadá a nápadně mi to připomíná frekvencí sepnutý abs, s tim rozdílem, že auto v danej okamžik nebrzdí.