Stránka 2 z 4
Napsal: čtv 06 led 2011, 12:14
od xlukas.cz
hm hm, kolik tu greg psal, ze stoji nove cerpadlo - 15 - 18 tis?
myslim, ze to by bylo daleko horsi.
Napsal: čtv 06 led 2011, 12:28
od Ikoja
No však jo a jestli klesne spotřeba aspoň na 4 litry tak se mi to za chvilu vrátí

Muj mazel ma najetejch skoro 300 000 km tak jsem mohla předpokládat, že nebude uplně jako novej

Napsal: čtv 06 led 2011, 12:48
od xlukas.cz
Napsal: čtv 06 led 2011, 12:51
od Markéta

Lukáši

Napsal: čtv 06 led 2011, 12:53
od xlukas.cz
to dozenu. za rok ju mam
zkusim si dat zavazek, ze letos dozenu, co sem loni ztratil.
Napsal: čtv 06 led 2011, 12:55
od Markéta
Nedoženeš, Ikoja předpokládám taky jezdí. A vzhledem k tomu, že chce mít za chvilku cenu opravy zpátky na nákladech za naftu...tak jezdí hodně
Napsal: čtv 06 led 2011, 13:00
od xlukas.cz
ona urcite prozradi kolik najede rocne (nebo mesicne) a kolik ma orpavdu najete. doufam, ze nas nebude napinat dlouho.

Napsal: čtv 06 led 2011, 14:34
od Ikoja
Hele ja to auto koupila před 4 mesícema a už mělo najeto 286 000

a ja toho zas tak moc nenajezdil, na léto mám ještě motorku

. Ja měsíčně najezdím tak 500 km.

Napsal: čtv 06 led 2011, 14:35
od Ikoja
Lidičky já sedím v práci a musím i pracovat tak nestihám tak rychle reagovat

Napsal: čtv 06 led 2011, 19:21
od Greg
Napsal: čtv 06 led 2011, 20:22
od xlukas.cz
parada, verim, ze tech 45 tis do roka zmaknu
gregu, smeknes i predemnou?

resp pred mojim autem. porad jen jezdi a jezdi a jezdi.
Napsal: čtv 06 led 2011, 20:56
od Greg
před tebou už smekám kvůli vozíku
Ty si "učebnicový příklad" jak nefunguje pravidlo, které má bohužel zažitá většina zákazníků: "méně kilometrů = lepší stav auta". Furt a furt dokola to každému klientovi vysvětluji na příkladu "Pizza-boy X Dálkař". Kdyby to většina lidí pochopila odpadlo by i tak v ČR oblíbené manipulování s tachometry...
Napsal: čtv 06 led 2011, 23:49
od Ikoja
Ja jsme si pro prcka byla v německu a tam za ty penize tento rok a ještě nafta prostě s lepšima kilakama nebyl

.
Napsal: čtv 06 led 2011, 23:55
od xlukas.cz
za kolik byl?
Napsal: pát 07 led 2011, 09:18
od Greg
Předpokládám že cena mohla být kolem 2000€. Jinak kdyby případně byly problémy s opravou, ze Šumperku je to k nám do servisu do Vratimova relativně blízko... A zatím nebyl případ, se kterým si Carda neporadil...