Stránka 2 z 6

Napsal: ned 24 říj 2010, 23:08
od scorpi4
marko, fotky guuut... *1*

Napsal: ned 24 říj 2010, 23:21
od Markéta
A kde má Marko fotky? Zas něco nevidím :lol: jsem asi nějaká zmatená, už od pátku 8)

Napsal: ned 24 říj 2010, 23:42
od scorpi4
priamo vo svojom prispevku...jeho prvom v tejto teme Marketka..:DD

Re: Smartcars FRNDŽALICA 2010 - vyhodnotenie, nazory, fotky,

Napsal: pon 25 říj 2010, 08:38
od Jurko
scorpi4 píše: P.S. Este raz za seba dakujem za prekvapko... (-:*:-) :shock: :-)))
To podakuj hlavne Zuzke (zuzanama), to ona cele spiskala, a aj zorganizovala. TAKZE AJ JEJ PATRI DAKUJEME, ZA SUPER TORTU!!!

*VV*

Napsal: pon 25 říj 2010, 09:07
od SuicideHeart
Takže aj mi sa prídáme k chválospevu :D Zažil som zraz na uplne inej úrovni ako doteraz a velmi sa mi to lubilo aj napriek odtrhnutej hlavici rýchlostnej páky a po príchode dom zistenie že mám pravý bok uplne dooškieraný od toho kríku nesažujem si ;) A teším sa na dalšie zrazy, takže ešte raz dakujeme ;)

Napsal: pon 25 říj 2010, 09:22
od Markéta
scorpi4 píše:priamo vo svojom prispevku...jeho prvom v tejto teme Marketka..:DD
Aha 8)

Napsal: pon 25 říj 2010, 09:56
od Blanka0600
Marko, moc pěkné fotky :lol:

Napsal: pon 25 říj 2010, 12:10
od miloracer
bolo vynikajuco dakujem uporiadatelom a aj zučasnenym :) a určite sa tešime na dalši zraz ... :)

Napsal: pon 25 říj 2010, 21:37
od Markéta
Tak i my konečně fotky

http://smartanka.rajce.idnes.cz/Smartca ... a_10-2010/

ráda bych upozornila, že ty rozmazané a bez hlav a tak jsem fotila já. :lol: jinak všechny ty pěkné fotil Jarek

Napsal: pon 25 říj 2010, 21:58
od xlukas.cz
co to ma vepredu za pruziny :wink: :D
nebo snad vzduchovy podvozek?
odhaduju to na praskle listove pero ;-)

Obrázek

Napsal: úte 26 říj 2010, 10:41
od Jurko
Marketa, skvele fotky, mas sukromnu spravu!

:wink:

Napsal: úte 26 říj 2010, 13:02
od Markéta
Děkuji, vyřídím fotografovi, bude mít radost :wink:

Napsal: stř 27 říj 2010, 08:24
od zetor203
ja fotky prídám ked zozbieram, ale bolo ich len pár a mobilom, lebo po príchode som strategicky nechal foák skovaný v izbe v taške :P

Napsal: stř 27 říj 2010, 09:33
od marko583
a ako som slubil, kto by chcel fotky v plnom rozliseni tak moze stahovat odtialto:

http://www.583.sk/_smart/smartcars2010.zip
subor ma 450 mb a je v nom 323 fotografii.


a ako som tak pozeral, je tam aj video zo smarttimsu z 2005

http://www.583.sk/_smart/smarttimes05.avi
subor ma 690 mb, je to prekonvertovane oficialne DVD do divx.

Edit 2015: kedze stare linky uz nefunguju... aktualne galeria na: http://smart.583.sk/smartcars-frndzalica-2010/

Napsal: čtv 28 říj 2010, 11:35
od mat00
Bohuzial, nam to nevyslo. Na poslednu chvilu nam do toho nieco prislo... Ale uz sa aspon mozem pochvalit, Smart je uz funkcny, takze na jar uz budem moct niekde prist, ak mi v tom nebudu statnice branit 8)