Stránka 2 z 3
Napsal: pon 07 bře 2011, 12:49
od hoboj
neidealnejsi by bylo si ho od nekoho pujcit a vyzkouset
Napsal: pon 07 bře 2011, 13:52
od Pajik
A proc si myslite, ze je to ten snimac ? Ten zpusobuje hlavne to, ze motor chcipne zniceho nic behem jizdy. Pak to po nejakem case jde nastartovat.
Je tu nekde verohodna informace, ze spatne cidlo uhlu motoru zpusobuje to, ze to malo tahne ? Neni treba chyba ve skrtici klapce ?
Napsal: pon 07 bře 2011, 14:03
od xlukas.cz
no, vahu vzduchu sem uz psal, ale nejak se od toho upustilo.
Napsal: pon 07 bře 2011, 14:25
od Pajik
Si myslim, ze nejjednodussi bude to napojit na diagnostiku a projet se s tim a mrkat pri tom, co delaj tlaky, teploty, atd.
Napsal: pon 07 bře 2011, 17:57
od HOST1
Takže půjčit čidlo to mi nikdo nepůjčí. Jsem z Ostravy. Více čidel to být nemůže jelikož jiné než ještě čidlo klepání tam není.To čidlo počtu otáček je namontované kvůli toho že to ovládá turbo tzn po ujetí kilometru počítač generuje špatné napětí. Váhu vzduchu to fakt nemá:) Docela není špatná otázka s tou klapkou ale to bych musel mít zvýšené otáčky a ne že mi to jede v poho na volnoběh. Při stání jde krásně do otáček. Až po ujetí určité trasy končííí
Napsal: pon 07 bře 2011, 19:52
od xlukas.cz
v ostrave je servisak carda, ktery by ti to cidlo mozna pujcil. musel by ses s nim domluvit. kontakty najdes v tipech na servis.
Napsal: úte 08 bře 2011, 19:53
od barkly
Tak sem oslovil cardu a bohužel nepomohl.Neměl čidlo.To mě ale neodradilo koupit ho a ejhle bohužel chyba se opět projevila.Po kilometru se prostě omezí něco a nejede a nejede.Už nevím co mám dělat tak zítra půjdu na tu diagnostiku teda:(
Napsal: úte 08 bře 2011, 20:42
od xlukas.cz
jeste se teda podivej na kola, jestli mas v poradku vsecky abs krouzky.
Napsal: úte 08 bře 2011, 22:21
od barkly
abs kroužky?? co to je:)
Napsal: úte 08 bře 2011, 22:48
od xlukas.cz
jsou to ty zubate krouzky na loziskach.

Napsal: úte 08 bře 2011, 22:56
od hoboj
Napsal: sob 12 bře 2011, 13:05
od barkly
Sláva cardovi! carda to vykoumal! příčína zastavení byla v tom že byla prasklá hadice na přívodu vzduchu k turbu. řídící jednotka to vyhodnotila tak aby se nezničil motor a tím pádem stopla turbo.už to jede jak má!!!
Napsal: sob 12 bře 2011, 13:52
od xlukas.cz
Napsal: pon 14 bře 2011, 09:02
od Pajik
barkly píše:Sláva cardovi! carda to vykoumal! příčína zastavení byla v tom že byla prasklá hadice na přívodu vzduchu k turbu. řídící jednotka to vyhodnotila tak aby se nezničil motor a tím pádem stopla turbo.už to jede jak má!!!
Napis jeste, jak jste na to prisli - nasli jste diru v hadici, nebo jste to nejdriv napichli na diagnostiku a po analyze bylo zhruba jasne, kde hledat problem ?
Napsal: čtv 17 bře 2011, 21:19
od barkly
takže napíchnul to na diagnostiku, a psalo to problém s regulátorem turba. Tak vyměnil regulátor, vše kolem turba, i turbo a neustále to samé. pak už synek prej nevěděl a napadla ho hadice tak se na ni juknul a byla propálena asi od výfuku v takové krabičce co je na té hadici.takamala ďurka a tolik problémů.Zřejmě taky stáří na tom zapracovalo.