Stránka 2 z 9

Napsal: pon 13 úno 2012, 19:56
od xlukas.cz
bohuzel je tu i pres takove mnozstvi clenu malo z nas, kteri jsou ochotni se do poradani srazu pustit. je to totiz casove hodne narocne. nechteli sme prusvih, takze se vse resilo oficialne - povoleni k parkovani. v mnozstvi je sice sila, ale to ze vjede skupina aut do zakazu vjezdu neni bez povoleni jen tak. ani zajisteni vyhrazeneho stani na parkovisti nebyva otazkou jednoho telefonu. je potreba to resit s predstihem mesicu, protoze urady maji na vse 30 dni a nekdy jim ani to nestaci, protoze to musi schvalovat nekdo jiny. kdyz se v pulce dozvis, ze je to slepa ulicka, ze to nema na starosti ten spravny urad, tak od zacatku, ...
zajisteni stravovani - najit, kde se naji cca 100 lidi a jeste se tam da zastavit, to taky neni jen tak.

za posledni tri roky, nikdo nenabidl pomoc pri poradani srazu. to co se tu dvakrat objevilo, ze chtel nekdo delat sraz v pelhrimove a potom krokodyli, tak z toho nic neni. to byly jen kecy.

my sme tu odtahli pet velkych jarnich srazu vylozene zajezdoveho typu, kdy ste se o nic nemuseli starat. jen si vybrat jidlo :-). holt my, co sme se o to chteli a hlavne mohli postarat, tak sme se zcvrkli na 1 - 2 lidi a to uz nejde. chodime do prace a takove zarizovani da na ctvrt uvazku.

ivo, diky iniciative nadsencu ze slovenska budete mit aspon nejaky sraz :wink:

sraz

Napsal: pát 17 úno 2012, 01:08
od Oldrich Salek
ČAU všichni,buďme rádi že tu máme takové kolegy,kteří to umí a myslím že dobře a nebýt nich tak možná jak to letos vidím by jsme jeli asi akorát do Prčic.Držím vám mládeži moc palce a věřím že se to jak je zvykem zase povede.A ti kteří potřebují oficiální označení ,jeli to JVV,scuk,piatika,slet nebo já nevím co ,tak ti a sedí doma, jak nedávno prohlásil Dyk a už teď můžou přemýšlet nad výmluvou proč nemohli jet a co tam bylo špatné.Já jen přemýšlím nad tím a se zůčastním a že to bude fajn jako vždy už vím teď a nemusí mne nikdo přemlouvat a výfuky vymetem až to pěkné nebude, už teď mám nápad.Zdravím všechny a těším se na vás Olda : O---O O--O (-:*:-) *1*

Napsal: pát 17 úno 2012, 07:39
od xlukas.cz
oldo, tak to doufam, ze dorazis i v cervenci :wink:

Napsal: pát 17 úno 2012, 08:17
od Jurko
Oldo,SCHVALENE!!!!!

Napsal: stř 07 bře 2012, 21:25
od Jerome
Jaj... 5.5. mame se zenou vyroci svatby ( brali jsme se na Slovensku ) tak to asi spojime a minimalne se prijedeme podivat na Smartiky a Smartikare *;-) ...pokud deti dovoli a babicky pohlidaji *1*

Napsal: čtv 08 bře 2012, 11:42
od Dana
My určitě přijedeme, termín i místo je skvělé.

Napsal: čtv 08 bře 2012, 13:11
od Jurko
v priebehu buduceho tyzdna by mali pribudnut dalsie podrobnosti, a zacne zavazna registracia ;-)

TESTE SA! VEEEEELA PREKVAPENI MAME PRE VAS PRICHYSTANYCH!

*smart*

Napsal: čtv 08 bře 2012, 13:17
od xlukas.cz
uz sem si zacinal myslet, ze zadny sraz nebude :idea:

Napsal: čtv 08 bře 2012, 14:46
od Jurko
neboj, casu dost, len niektore veci trosku trvaju....

ale pripravy su v plnom prude, takze nemusis pochybovat :-)

Napsal: čtv 08 bře 2012, 16:15
od xlukas.cz
treba nam potom ostatni zacnou verit, ze usporadat sraz neni jen tak otazka jednoho dne.

Napsal: čtv 15 bře 2012, 09:18
od zetor203
Bohužial, na tento zraz sa asi nedostavím, lebo mladá má akurát v máji maturity...

Napsal: čtv 15 bře 2012, 09:20
od Jurko
tak ale ty uz mas po nich, tak by si mohol prist ;)

Napsal: pon 19 bře 2012, 12:44
od zetor203
tak sme to predebatovali a došli by sme aspoň na ten hlavný jeden deň, naotočku ;)

Napsal: pon 19 bře 2012, 13:30
od xlukas.cz
to je skoda, ze te nepusti samotneho :wink:

Napsal: pon 19 bře 2012, 13:37
od Jurko
tak a je to tu!

Obrázek
Vsetky info a registracia:
http://www.smartcars.sk/mecheche2012.html

posledny termin na prihlasenie je 24.4.2012 (teda na Jiřího / Jurka) :lol: