Stránka 2 z 3
Napsal: úte 03 dub 2012, 16:58
od pbxpbx
Anebo se zkus podivat jeste na tento kousek
http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtop ... highlight=
I kdyz je drazsi nez ten v inzeratu, tak si dovolim tvrdit, ze za to stoji.

Napsal: úte 03 dub 2012, 17:00
od xlukas.cz
Napsal: úte 03 dub 2012, 21:04
od HOST1
Jo nevypadá to špatně, jen ta cena je trošku vyšší, než jsem myslela, že za smarta dám, ale věřím vám, že to teda je v dobrém stavu:)
Tento
http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtop ... highlight= je fakt krásný, ale jak říkám..cena je u mě rozhodující.
Napsal: úte 03 dub 2012, 21:19
od xlukas.cz
proc se tu nezaregistrujes?
koupis smarta a uz te tu neuvidime?
Napsal: úte 03 dub 2012, 21:30
od HOST1
Ne to ne, to mě tu spíš uvidíte častěji. Není to špatný nápad:)
Jen včera to bylo takové náhlejší rozhodnutí, že jsem si řekla, že to auto stále oddaluji a našla jsem ten inzerát..tak jsem si říkala, proč se registrovat kvůli jednomu inzerátu..ale zřejmě to bude na dýl
Ale jsem vám moc vděčná za rady. Já bych tamto klidně koupila, ale zas až tak hloupá nejsem, abych dala jen na sebe. Třeba časem něco koupím podle vašich rad

Napsal: úte 03 dub 2012, 21:35
od Ondrej Sotak

len sa zaregistruj. Kupou to zacina. Tu sa dozvies strasne vela veci, kde inde hladas tak dlho, ze ta to po case aj prestane bavit to hladat

a najma, su tu skveli a ochotni ludia

a to je na nezaplatenie.
Napsal: úte 03 dub 2012, 21:51
od pbxpbx
O ceně se dá jednat...

... mírně v mezích zdravého rozumu

Napsal: úte 03 dub 2012, 22:09
od panzer.dragon
a když ho koupíš od pbxpbx tak mi můžeš prodat držák na pití a roletku do kufru a hned je zas nějaká kačka zpátky

Napsal: úte 03 dub 2012, 22:35
od HOST1

) Jsem ráda, že kola bych si mohla nechat:)
Bohuže netuším, jaká by to byla cena podle zdravého rozumu:))
Líbí se mi o tom žádná! A na jednu stranu bych se nebránila dražšímu autu za větší jistotu, že mě někde nenechá viset a nebudu muset neustále řešit, co s ním je..
Na druhou ale nejsem moc člověk, co by uměl šetřit, takže nemám přesnou představu, kolik bych maximálně mesíčně zvládla splácet (na auto si pujčim). Jak je trocha peněz po kupě, tak jsem za hranicema - zaujala mě i informace některých, že se smartem absolvovali i cestu do Berlína:)
Ještě otázka trochu mimo..už jsem se na to ptala všude možně a odpovědi se různí. Můj pes jezdí hrozně rád autem a má na to spešl pás. Může ale jezdit jako spolujezdec, když je připoutaný nebo ne? Asi se budu muset zeptat přímo nějakýho dopraváka. Každý mi totiž říká něco jiného.
Jinak registrace proběhla, čekám na schválení...
Nikol
Napsal: úte 03 dub 2012, 22:52
od panzer.dragon
v tomhle případě bych bral to levnější jak sem psal, myslim že bude sloužit super, jaký bude využití toho auta?
Napsal: úte 03 dub 2012, 23:15
od jancarik F2
psa strcis do kufru vozime ho taky tak

Napsal: stř 04 dub 2012, 08:01
od xlukas.cz
myslela jsi takoveho psa

Napsal: stř 04 dub 2012, 08:44
od Ondrej Sotak
Krasni su obaja.
Napsal: stř 04 dub 2012, 19:41
od Nikol
Účel auta bude jen začít řídit. Řidičák mám od 18 a od tý doby sem nikdy neřídila. (Po pár jízdách s nervním tátou jsem to vzdala:) a nechci být jednou matka, co neumí řídit a musí sedět doma.
Nevím, jestli budu jezdit do práce, otázka, jak to vyjde finančně. Teď jezdím vlakem a spoje mám dobré, takže o to ani tak nejde. Spíš kafíčko s kamarádkou, nákup, se psem na cvičák, výlet apod:) Jednodušší než nutit přítele, a někam vyrazíme - vyrazím sama..

Proto pro mě není až tak úplně důležité mít nějaký skvělý nový auto. Přítel auto má, táta přpadně taky často volný k pujčení, ale nechci aby mi furt kecali do řízení a chci automat:)
No já nevím, jak s tím psem. Vy máte výhodu, že je velký. Ten můj je malý asi jako ten menší na fotce. 11kg a vzadu by mi asi docela lítal. Je právě zvyklý sedět připoutaný. V kufru bych to asi musela ještě vymyslet jinak a hlavně ho nějak zvyknout..
[/img]
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... _n.jpg[img]
Napsal: stř 04 dub 2012, 19:55
od Nikol
zatím teda vede smartík s těma zelenýma kytkama, co jste mi doporučovali.
Už jste mě teda úplně odradili hledat něco na bazarech na netu, protože jim teď nic nevěřím. Někdo se ani neobtěžuje tam napsat info.
Jen mi ještě ségra poslala toto
http://auto.bazos.cz/inzerat/14573911/s ... BRABUS.php