Stránka 2 z 9
Napsal: úte 14 srp 2012, 18:56
od zetor203
Tak toto nemôžme odmietnu

sem určite dojdeme

Napsal: čtv 16 srp 2012, 17:02
od Markéta
Termín nám vychází, nikdo není v práci, takže pokud do toho něco nevleze, tak přijedem a těšíme se

Napsal: sob 18 srp 2012, 20:36
od Dana
pokud dostanu v práci volno určitě přijedeme, do kdy se dá přihlašovat???
Napsal: sob 18 srp 2012, 20:37
od Dana
taky bych brala čokoládu i koupaliště
Napsal: sob 18 srp 2012, 21:22
od Jurko
Uzavierka prihlasovania je v sobotu, 22.septembra o 23:59:59
Napsal: sob 18 srp 2012, 21:24
od Dana
děkuji
Napsal: čtv 30 srp 2012, 17:26
od houzar
Napsal: čtv 30 srp 2012, 18:06
od Jurko
samozrejme! o tom nepochybuj

Napsal: čtv 30 srp 2012, 18:32
od houzar
ptám se proto,že s blbcem jsem se už srazil ale s medvědem ne.
Napsal: úte 11 zář 2012, 15:41
od Jurko
postupne sa prihlasuju ludia, a preto podporujeme nasu akciu aj plagatom:

Napsal: stř 12 zář 2012, 09:10
od Blanka0600

registrace provedena, peníze odeslány

Napsal: sob 15 zář 2012, 09:26
od MausX
Registracni poplatek zaplacen. Teda jenom doufam ze na spravny ucet

. Nejak jsem prehlidl na ktery se maji penize odeslat a tak jsme to s Dancou poslali na ucet uvedeny na
www.smartcars.sk
Napsal: sob 15 zář 2012, 09:32
od Dana
Taky sem se zaregistrovala i peníze odeslala, doufám, že vše proběhlo OK, je to již pár dnů, přijde nějaké oznámení, že je vše jak má být? Nějak sem nevěděla ,jak v platbě označit od koho je, tak sem tam uvedla jméno, doufám , že to tak bude v pořádku.
Napsal: pon 17 zář 2012, 22:11
od Jurko
Vsetko v pohode, prislo, a tesime sa na Vas!
Prosim vsak, neposielajte registracne poplatky na ucet smartcars, je to iny ucet. Instrukcie co a kam, sa zobrazia ihned po vyplneni registracie.
MausX, nechaj to tak, to doriesime.
J.
Napsal: úte 18 zář 2012, 17:03
od MausX
Pardon

omlouvam se za problemy.