Stránka 2 z 9

Napsal: úte 14 srp 2012, 18:56
od zetor203
Tak toto nemôžme odmietnu :D sem určite dojdeme :D

Napsal: čtv 16 srp 2012, 17:02
od Markéta
Termín nám vychází, nikdo není v práci, takže pokud do toho něco nevleze, tak přijedem a těšíme se :lol:

Napsal: sob 18 srp 2012, 20:36
od Dana
pokud dostanu v práci volno určitě přijedeme, do kdy se dá přihlašovat???

Napsal: sob 18 srp 2012, 20:37
od Dana
taky bych brala čokoládu i koupaliště

Napsal: sob 18 srp 2012, 21:22
od Jurko
Uzavierka prihlasovania je v sobotu, 22.septembra o 23:59:59

Napsal: sob 18 srp 2012, 21:24
od Dana
děkuji

Napsal: čtv 30 srp 2012, 17:26
od houzar
bude zajištěn bezpečný průjezd?
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... edved.html

Napsal: čtv 30 srp 2012, 18:06
od Jurko
samozrejme! o tom nepochybuj :lol:

Napsal: čtv 30 srp 2012, 18:32
od houzar
ptám se proto,že s blbcem jsem se už srazil ale s medvědem ne.

Napsal: úte 11 zář 2012, 15:41
od Jurko
postupne sa prihlasuju ludia, a preto podporujeme nasu akciu aj plagatom:

Obrázek

Napsal: stř 12 zář 2012, 09:10
od Blanka0600
*1* registrace provedena, peníze odeslány :lol:

Napsal: sob 15 zář 2012, 09:26
od MausX
Registracni poplatek zaplacen. Teda jenom doufam ze na spravny ucet :). Nejak jsem prehlidl na ktery se maji penize odeslat a tak jsme to s Dancou poslali na ucet uvedeny na www.smartcars.sk

Napsal: sob 15 zář 2012, 09:32
od Dana
Taky sem se zaregistrovala i peníze odeslala, doufám, že vše proběhlo OK, je to již pár dnů, přijde nějaké oznámení, že je vše jak má být? Nějak sem nevěděla ,jak v platbě označit od koho je, tak sem tam uvedla jméno, doufám , že to tak bude v pořádku.

Napsal: pon 17 zář 2012, 22:11
od Jurko
Vsetko v pohode, prislo, a tesime sa na Vas!

Prosim vsak, neposielajte registracne poplatky na ucet smartcars, je to iny ucet. Instrukcie co a kam, sa zobrazia ihned po vyplneni registracie.

MausX, nechaj to tak, to doriesime.

J.

Napsal: úte 18 zář 2012, 17:03
od MausX
Pardon :oops: omlouvam se za problemy.