Stránka 2 z 2

Napsal: pát 20 črc 2012, 09:42
od sultana
FORTWO 8)

Napsal: ned 22 črc 2012, 14:31
od Vilík
Markéta píše:Odkud jsi? Určitě by ti někdo pomohl osobní prohlídkou :wink: není nad to se v něm svézt a vědět. Roadster je nádhera suprová, ale F2 je praktické auto. A co takhle koupit F2 a potom F4 a na roadstera došetřit 8) ( tak bych to chtěla já, už máme malé autí, teď se může šetřit na větší :lol: )
- :D je Markétka-jako moje žena *;-) vypadá to že místo pořízení F4 si necháme naši 106ku ,F4 se mi ani tolik nelíbí a manželce do podzimu pořídím F2 a pak si musím našetřit na nějaký Roadster...
-rád bych vyzkoušel jsme z Havířova ,ale věřím že mí budou jízdně vyhovovat i bez předchozí zkoušky oba jak F2 O--O tak Roadster O---O

Napsal: ned 22 črc 2012, 18:17
od Greg
Tak se klidně můžeš zastavit a vyzkoušet si nezávazně několik Fortwo/Roadsterů u mně v Ostravě - v případě zájmu mi zavolej / napiš na 602200241

Napsal: ned 22 črc 2012, 18:37
od Vilík
Díky za nabídku Gregu,už jsem u tebe v Ostravě byl ale tys tam zrovna nebyl :) tak příště raději brnknu,stejně bych asi bral auta od tebe. O--O O---O

Napsal: ned 22 črc 2012, 21:23
od Greg
jj, určitě vždy předem zavolat a domluvit si termín, jsem dost často v cizině...

Napsal: ned 22 črc 2012, 21:33
od Vilík
:D no já také pořád někde lítám za hranicema