Stránka 2 z 2
Napsal: pát 20 črc 2012, 09:42
od sultana
FORTWO

Napsal: ned 22 črc 2012, 14:31
od Vilík
Markéta píše:Odkud jsi? Určitě by ti někdo pomohl osobní prohlídkou

není nad to se v něm svézt a vědět. Roadster je nádhera suprová, ale F2 je praktické auto. A co takhle koupit F2 a potom F4 a na roadstera došetřit

( tak bych to chtěla já, už máme malé autí, teď se může šetřit na větší

)
-

je Markétka-jako moje žena

vypadá to že místo pořízení F4 si necháme naši 106ku ,F4 se mi ani tolik nelíbí a manželce do podzimu pořídím F2 a pak si musím našetřit na nějaký Roadster...
-rád bych vyzkoušel jsme z Havířova ,ale věřím že mí budou jízdně vyhovovat i bez předchozí zkoušky oba jak F2

tak Roadster

Napsal: ned 22 črc 2012, 18:17
od Greg
Tak se klidně můžeš zastavit a vyzkoušet si nezávazně několik Fortwo/Roadsterů u mně v Ostravě - v případě zájmu mi zavolej / napiš na 602200241
Napsal: ned 22 črc 2012, 18:37
od Vilík
Díky za nabídku Gregu,už jsem u tebe v Ostravě byl ale tys tam zrovna nebyl

tak příště raději brnknu,stejně bych asi bral auta od tebe.

Napsal: ned 22 črc 2012, 21:23
od Greg
jj, určitě vždy předem zavolat a domluvit si termín, jsem dost často v cizině...
Napsal: ned 22 črc 2012, 21:33
od Vilík

no já také pořád někde lítám za hranicema