Stránka 2 z 5

Napsal: úte 01 dub 2008, 21:40
od xlukas.cz
DYK77 píše:Jezdim normálně, ale pavouky taky občas vymetu.
spíše 60/100/140 :wink:

Nešlo mi o závady na autě, ale o to, že tu někdo psal, o problémech v souvislosti, že jej na ME a STK nechtěli vůbec pustit
no, za neceleho 3/4 roku me to ceka taky :roll:

Napsal: úte 01 dub 2008, 21:48
od DYK77
xlukas.cz píše:no, za neceleho 3/4 roku me to ceka taky :roll:
S dieselem bych asi na STK nemohl, to by mi rupnul ve švu jakou tam tomu dávaj na emisích čočku :evil:

Napsal: úte 01 dub 2008, 21:57
od xlukas.cz
DYK77 píše:
xlukas.cz píše:no, za neceleho 3/4 roku me to ceka taky :roll:
S dieselem bych asi na STK nemohl, to by mi rupnul ve švu jakou tam tomu dávaj na emisích čočku :evil:
emise byly problem. nikde je nechteli udelat, ze to pry "nemuzou". asi ho nemeli v pc, aby meli s cim porovnat.
jinak, co myslis, jak s nim asi jezdim? jeste sis nevsiml? to neni vtip, ale realita.

Napsal: úte 01 dub 2008, 22:03
od DYK77
Tady v MO měli v PC asi všechny i Brabus, koukal jsem mu přes rameno a bylo jich tam dost. Rychle tam překlikával, tak jsem je nestihl spočítat

Napsal: úte 01 dub 2008, 22:11
od xlukas.cz
byl sem u bosche se starym, ale maji tak super pristroje, ze zalomene dva srouby na motoru zpusobily prisavani vzduchu do vyfuku a byl problem s kyslikem :-( a neslo to oblbnout ani otackama. tak sem musel do jineho servisu, kde meli starsi pristroj a ten to zvladl :wink:
ted mam taky praskly vyfuk, tak doufam, ze ne moc.

Napsal: stř 17 pro 2008, 11:10
od xlukas.cz
tak mam problemy sehnat u nas emise na smarta :-(

jen sem to napsal, tak 4. stanice emisi mne to udela :lol:

Napsal: stř 17 pro 2008, 19:05
od xlukas.cz
na 3 mne fakt rekli, ze smarta cdi nedelaji, ze na to nemaji opravneni.

Napsal: pon 22 pro 2008, 11:10
od xlukas.cz
hotovo, jedna lehka zavada - netesnost motoru, prevodovky.

kdyz to tak vezmu, tak sem na te lince v podstate ani nemusel zastavovat :wink: :lol:

hotovo tak za 10 minut a dalsich 20 sem musel cekat, az uplyne pulhodina :roll:

Napsal: pon 22 pro 2008, 11:27
od Druzeta
xlukas.cz píše:hotovo, jedna lehka zavada - netesnost motoru, prevodovky.

kdyz to tak vezmu, tak sem na te lince v podstate ani nemusel zastavovat :wink: :lol:

hotovo tak za 10 minut a dalsich 20 sem musel cekat, az uplyne pulhodina :roll:
No jo,zpřísnění kontrol spočívá v tom že auto musí stát určitou dobu na lince. :lol:

Napsal: pon 22 pro 2008, 12:42
od houzar
Druzeta píše:
xlukas.cz píše:hotovo, jedna lehka zavada - netesnost motoru, prevodovky.

kdyz to tak vezmu, tak sem na te lince v podstate ani nemusel zastavovat :wink: :lol:

hotovo tak za 10 minut a dalsich 20 sem musel cekat, az uplyne pulhodina :roll:
No jo,zpřísnění kontrol spočívá v tom že auto musí stát určitou dobu na lince. :lol:
ta netěsnost motoru a převodovky bude v protokolu vždy protožez technického hlediska 100% netěsnost po určité době provozu auta nelze zajistit auto není atomová elektrárna a tak se stane,že u nového motoru nebo převodovky ve starším voze se taktéž napíše netěsnost,bernou mincí je totiž vždy věk vozidla a ne jeho momentální stav

Napsal: úte 23 pro 2008, 11:05
od xlukas.cz
Druzeta píše:
xlukas.cz píše:hotovo, jedna lehka zavada - netesnost motoru, prevodovky.

kdyz to tak vezmu, tak sem na te lince v podstate ani nemusel zastavovat :wink: :lol:

hotovo tak za 10 minut a dalsich 20 sem musel cekat, az uplyne pulhodina :roll:
No jo,zpřísnění kontrol spočívá v tom že auto musí stát určitou dobu na lince. :lol:
mam podobny pocit. oproti puvodnim kontrolam, kdy auto opravdu prochazeli a kontrolovali, tak ted jsou z toho otraveni a znechuceni, protoze 1 technik muze udelat maximalne 2 auta za hodinu a to si vemte, jak je to pro ne otravne, kdyz nechteji vylozene buzerovat lidi, ale spis jim pomoct a poradit, co by meli opravit (tak to delali driv). i kdyz to delat nemeli, tak treba i ty svetla postelovali, aspon se podivali jestli je v aute lekarna. ale aspon sme si trosku pokecali o aute, aj sem mu rekl, ze to mam ciple, kdyz se divil, ze to ma jen 30 kw. podlozek vepredu si nevsiml. vzadu sem je nemel. jen se ptal, jestli ty kola jsou original - ty zadni tak zastrcene (minusove et). potom si toho vsiml i v technicaku.

zajimavejsi byly emise. motor nechtel ani videt. zapojil si neco do zapalovace nejspis to snimalo otacky motoru z impulzu alternatoru. a neco si propojil na tom pristroji. nakonec opravdu do vyfuku napojil hadici a tu na druhem konci strcil do najake cerne skatule, ktera byla kablem propojena s pristrojem. ja sem si puvodne myslel, ze to bude jen divadylko, a vytiskne papirek, ze to vyhovuje, ale asi to opravdu nejak meril. vytacel to az do 4700 ot. prosel sem s velkou rezervou - pod 1/3 limitu i s tim chip tuningem. kourivost minmalni.

jestli ste byli nekdo na emisich, tak by mozna nebylo spatne sem dat nekam tema jake hodnoty vam namerili na emisich.

Napsal: úte 23 pro 2008, 14:17
od dodo555
dymivost (kourivost) 1,6

Napsal: úte 23 pro 2008, 15:03
od xlukas.cz
to mas hodne, ne?
odpovidalo by to 250 tis. km :?:

Napsal: úte 23 pro 2008, 15:10
od dodo555
asi je to skor tym ze mam z vyfuku vybraty katalyzator :lol:
myslel som ze to normalne ani neprejde ale preslo :lol:

Napsal: úte 23 pro 2008, 15:48
od xlukas.cz
aha ...
tys me vydesil.

ehm, jakouze to splnuju normu? euro 8, 9, 10? ;-) :lol: