Stránka 2 z 2
Napsal: úte 16 dub 2013, 07:37
od Jirka66
OPRAVENO !!!!!
Tak se potvrdila moje teorie. V T SERVISU vymazali starý softwer s čipem nahráli novej a auto maká tak jak má. Akorát mi asi 2 min. po nastartování svítí žhavení, ale to už bude lahůdka.
Napsal: úte 16 dub 2013, 08:41
od kuher
No, to je ono, jak psal Lukáš, je to blbost, spíše maličkost a rozebere se kvůli tomu celé auto. Hlavně že to už maká. Mě žhavení zhasne asi za tři, čtyři vteřiny po zapnutí spinače do druhé polohy, pak startuju. Nevím, co by tam mohlo být za "šotka".
Napsal: úte 16 dub 2013, 08:49
od xlukas.cz
to je vadny zhavic. klasika.
Napsal: úte 16 dub 2013, 09:02
od marko583
ja sa len opytam, kedze sa to tu nikde nespominalo... chyby si vymazal? lebo pokial je chyba v pamati, tak mozes menit cidla kolko chces, startovat to nebude.
chyba je vzdy signal z dakeho cidla, cize zavadu by som hladal najskor tu... obzvlast ked aktuator mechanicky ide. pripadne, ked je aktuator zle skalibrovany.
mal som taky problem, ze sa vysuval, zasuval, len chudacisko nevedel zaradit spiatocku... takisto nevedel preradit z 1 do 2. hodilo chybu, tri pasiky a uz si nenastartoval... ked sa chyba z rj zmazala, auto nastartovalo, ale akonahle opat nevedelo zaradit, tak chyba a uz nestartovalo. v tomto pripade bolo evidentne, ze je chyba v zle nastavenom aktuatore, kedze spiatocku sa snazil radit silou a neslo to. cukalo celym autom. ked sa aktuator dal dole, a "nakalibroval" sa podla navodu na evilution, zmazala sa chyba auto islo bez problemov. istu dobu ma trapil senzor zaradeneho prevodoveho stupna, z casu na cas vypadol (predral sa kablik) a auto ostalo so zaradenou rychlostou. po vypnuti zapalovania, si odratal prevody, vyradil do neutralu a islo opat nastartovat... a potom sa to po par rokoch kuslo cele. ze nepomohlo ani zmazat chyby v rj. len to na displeji nesvietilo vobec nic. ani tri pasiky, ani zaradeny pervod ani nic. vyriesilo sa to nakoniec tak, ze sa rozpojila cela elektrika (teda vybrala sa poistna skrina), odpojili sa vsetky senzory. cele sa to pozapajalo, auto nastartovalo... pomazali sa chyby. auto ide bez problemov odvtedy
Napsal: úte 16 dub 2013, 09:04
od marko583
kym som to dopisal, objavilo sa tu aj riesenie

Napsal: úte 16 dub 2013, 22:13
od Jirka66
To bylo první že jsem šel a zkontroloval žhavičky. Dvě jsou sice špatný ale do konektorů nejde vůbec napětí. Vyměnil jsem celou tu krabičku v pravo v motoru z druhého auta a pořád nic.Ty konektory na žhavičkách jsou prostě pořád bez proudu.Ale s tím už si nějak poradim. Jinak to auto i bez žhavení chytá na cvrnknutí.