Stránka 2 z 2

Napsal: sob 21 zář 2013, 15:20
od Ivojah
Tak „evilution“ jak jsem se zde dočetl a též ověřil, žádá oproti dřívějšku peníze. Nikdo nechce již dávat informace zdarma – a přitom stačil klik a byl výklad i s obrázky. No jo! :(