Stránka 2 z 6

Napsal: stř 29 led 2014, 15:42
od kuher
:) Musíš ukecat Hoboje, aby se jednou "vydal" do Ostravy po dálnici. *fornik*

Napsal: stř 29 led 2014, 21:03
od JBC
Hace píše:Prosím vás, jezdíte někdo s diagnostikou přes Brno? Přes kterou by se to dalo nakódovat?
Teda, já s tím mít takovéhle peripetie, tak už jsem dávno v MB. Myslím si, že současné nakódování dvou klíčů by mělo vyjít levněji, než 2x jeden klíč.

Napsal: čtv 30 led 2014, 10:52
od Hace
Tak jsem vzhledem ke složitosti situace zvolil nejjednodušší variantu, jsem objednaný do Mercedesu tu v Brně a tam to nakodujou oba klíčky.
Tímto moc díky Hobojovi za jeho vstřícnost a ochotu, třeba to klapne jindy:)

Holt ty klíčky už měli svoji životnost:)

Napsal: čtv 30 led 2014, 11:34
od kuher
Hlavně aby Ti to nedělal ten "odborník", který přijel do Holubice na opravu mého auta. Se v něm pohrabal a udělal víc škody, než užitku. Pak to jelo na panváglu do Olmíka v Brně to nechtěli, kopyta. :x

Napsal: čtv 30 led 2014, 16:49
od hoboj
Nejak mi nejde na rozum ze by meli klicky nejakou zivotnost, jdou to normalni vysilace, ktere vysilaji nebo nevysilaji nejaky kod a myslim, ze bud funguji nebo nefunguji. A neprogramuji se klic/e, ale auto.

Napsal: čtv 30 led 2014, 16:59
od Hace
Mno ty moje asi životnost měli:Dpáč u obou se postupně stalo že přestalo fungovat tlačítko na otevírání auta a musel jsem otevirat přes tlačítko na odemčení kufru. Ale co je horší tak baterie se mi v klíčkách vybijí extra rychle.životnost jedne renaty je cca 3 dny.
Tak proto potřebuju auto sparovat s jinými klíčky.
Je to tak že klíček vysílá určitý kod a smart se s ním musí sparovat?

Napsal: čtv 30 led 2014, 18:06
od Pedro
To je nějaký divný - chtělo by rozdělat klíček vyčistit jestli tam není elektrickej svod nebo se nepřimačkávají tlačítka.
Jinak
Pedro píše:Tak dnes jsem byl ráno u MB Hošek. Byl tam na příjmu nějakej mladej a prd tomu rozuměl i když jsem mu říkal, že chci jen nakódovat znovu klíček. po 30 minutách než zadal do komplu data to odvez do dílny a za 20 min to bylo zpátky nakódováno.
Platil jsem 593,- V zakázkovém listu 0,3 hodin, ve faktuře 1h (pravda i když jsem čekal až to nadatluje do PC, tak už mi běžel čas).

Napsal: čtv 30 led 2014, 18:11
od Pedro
Jak to vypadá, tak by se nám šikla v Brně a okolí Smártí diagnostika mimo MB.

Občas je potřeba poštelovat spínání aktuátoru
a ještě potřebuji aktivovat jeden budík s otáčkoměrem.

Máte někdo na nějakou rozumnou typ?

Napsal: čtv 30 led 2014, 20:17
od xlukas.cz
ve vyskove/drnovicich neni?

Napsal: čtv 30 led 2014, 23:03
od hoboj
Pedro píše:Jak to vypadá, tak by se nám šikla v Brně a okolí Smártí diagnostika mimo MB.

Občas je potřeba poštelovat spínání aktuátoru
a ještě potřebuji aktivovat jeden budík s otáčkoměrem.

Máte někdo na nějakou rozumnou typ?

Laicky bych rekl - serizeni spojky :-)

Napsal: pát 31 led 2014, 10:59
od STAS1
xlukas.cz píše:ve vyskove/drnovicich neni?
Myslím že nee, ten borec pouze rozdělává smarty a prodává díly... :(

Napsal: pát 31 led 2014, 18:43
od Pedro
V Drnovicích diagnostika asi není.

Napsal: sob 01 úno 2014, 13:03
od kuher
A nebude ji mít v Holubici? Tam mordují meďoury, třeba tam má daný i naše pidivozy. Odkaz a t.č. jsem viděl někde v niti "servisy", nějaká slečna/paní to tam dávala. :?

tady, akorát jim zatrhli si říkat Mercedes opravna.
servisní technik – p. David Spiřík
tel./fax. – 514 333 076
mobil – 608 745 652

Napsal: pon 10 úno 2014, 22:13
od Jindřich
Zkoušel jste někdo udělat nějakej tajnej vypínač na imobilizer??,Předpokládám,protože mám sice dva klíče, ale jen jednu elektroniku,že bych ten bez elektroniky schoval někam pod některou přední mřížku, kam se dá dostat a když nedej bože stratím ten klíček s ovládáním, nebo se mi vybije, vyndám ten pod mřížkou, odemknu zadní dveře, otevřu si dveře zevnitř, no a pak musím něčím odimobilizovatm, abych mohl odjet, nezkoušel jste to už někdo???. Připadalo by mi to lepší, než když sice mám dva klíče s elektronikou, ale ten druhý mám samozřejmě doma ve vzdálenosti třeba 300 km.
*posádka*

Napsal: pon 10 úno 2014, 22:18
od hoboj
mozna sofrwerove, ale ani diagnostika neumi vypnout imobilizer. Oni by to potom meli zlodeji moc jednoduche

Je jedno reseni, ale tady ho popisovat nebudu