Stránka 2 z 2
Napsal: pon 15 zář 2014, 10:35
od Druzeta
Čím? Na baterce mám položenej ten originál koberec, mám to takhle několik let. Pokud máš strach tak existujou krytky na poly baterie.
Napsal: pon 15 zář 2014, 10:44
od Winterwolf
Jsem asi trochu paranoidní,ale měl jsem strach aby třeba mokrý koberec nezkratoval baterii když si na to někdo položí nohy...
Napsal: pon 15 zář 2014, 11:02
od Druzeta
Kobercem se to asi nemůže vyzkratovat, ale pro klid si dej krytky na poly.
Napsal: pon 15 zář 2014, 11:07
od Winterwolf
OK prubnu to a když to nebude vyhovovat tak tam hodím tu desku

Napsal: pon 15 zář 2014, 13:57
od xlukas.cz
vratim se k puvodnimu dotazu.
muj rekord se smartem je 1700 km behem necelych 24 hodin (okruh po nemecku). jinak stejne jako jurko - belgie ve dvou a jeste se zaprahnutym 450 kg vozikem a zastavky jenom na tankovani. chorvatsko jsem dal taky, stejne tak rakousko - chorvatsko - cr morava - praha.
pravda je, ze jsem auto nehonil na maximalce, ale jezdil v klidku 100.
Napsal: úte 16 zář 2014, 06:44
od kuher
Druzeta píše:Kobercem se to asi nemůže vyzkratovat, ale pro klid si dej krytky na poly.
Petře a kam jsi ukryl kompresor a ty věcičky, co byly v tom polystyrénu?

Nepíše se, že pár lidí bylo prckama i v Portugalsku, víc než 3000 km. jedna cesta.

JBC- malé ženy mají více výhod, mají všechno pohromadě a nemusíš to hledat daleko.

Napsal: úte 16 zář 2014, 08:25
od Druzeta
Kompresor jsem nikam nedal, nevozím ho, jezdím většinou "kolem komína" když bych jel dál tak ho hodím do kufru nebo za sedadlo.
Napsal: pát 19 zář 2014, 22:44
od davidstebila
xlukas.cz píše:vratim se k puvodnimu dotazu.
muj rekord se smartem je 1700 km behem necelych 24 hodin (okruh po nemecku). jinak stejne jako jurko - belgie ve dvou a jeste se zaprahnutym 450 kg vozikem a zastavky jenom na tankovani. chorvatsko jsem dal taky, stejne tak rakousko - chorvatsko - cr morava - praha.
pravda je, ze jsem auto nehonil na maximalce, ale jezdil v klidku 100.
tak to si dobrej mel bych docela respekt mu jeste nalozit vozik (uz ohledne spotreby ktera musela vystoupat) ale chci dat to chorvatsko to je muj cil na pristi rok ted uz to nestihnu ale tesim se jak malej

Napsal: pon 22 zář 2014, 10:40
od ruya
Pokud chces jet Chorvatsko tak bych ti ale doporucil vyhlidkovou cestu mimo dalnice po pobrezi tzn treba cestu na nekolik dni. Po dalnici te jednak spotreba dost zklame (ten krabicoidni tvar a obsah 0.8 neni idealni na tech cca 6-8h vysokejch otacek) pripadne si myslim ze to proste nevydrzis jet celou dobu kolem ty 100vky abys mnel rozumnou spotrebu.
Napsal: pon 22 zář 2014, 11:06
od Jurko
nemam stres, ked sa ponahlam, tak dialnica, 140/h.... spotreba radovo do 5,5
na 0,8 cdi

Napsal: pon 22 zář 2014, 15:14
od MausX
ruya neni to tak hrozny cca 1200km za 15hodin vetsinu casu 120Km/H zbytek 90. Spotreba 4,5L/100Km. Plne nalozene 0.8cdi (pres zadni okynko neslo vydet).
Jinak to byla cesta ze Svycarka do Ostravy pres Nemecko. Smartikovy to vylozene vyhovovalo. Nekolik dni jezdil jak drak. Pak zase standartni trasy kolem 50Km/H a Smartik zlenivel a nejel tak dobre.