Stránka 2 z 4
Napsal: čtv 26 úno 2015, 16:05
od Druzeta
JBC podívej se na verzi SAM, ztrácení kodu je problém 2003 verze SAM V009
Pětiramenné torxy mám.

Napsal: čtv 26 úno 2015, 16:33
od xlukas.cz
nevim proc sem si myslel, ze brno nebo i hradec je k jihlave bliz nez praha
to jsu zvedavy, jestli bude lendulka jeste vubec nekdy jezdit

Napsal: čtv 26 úno 2015, 16:34
od HOST1
Já teda nevím, ale nebylo by lepší auto odemknout mechanicky klíčkem u kufru a otevřít dveře zevnitř. Odpojit baterku tak na pár hodin a zkusit co a jak? Jen nápad..
Napsal: čtv 26 úno 2015, 16:35
od xlukas.cz
tady host nema co delat. k tomu mate svoji rubriku. pokud se chces delit o zkusenosti nebo komentovat prispevky, tak se zaregistruj.
Napsal: čtv 26 úno 2015, 16:37
od HOST1
OK
Napsal: čtv 26 úno 2015, 16:42
od Druzeta
V tomhle případě odpojit baterku nepomůže.
Napsal: čtv 26 úno 2015, 18:52
od JBC
xlukas.cz píše:to jsu zvedavy, jestli bude lendulka jeste vubec nekdy jezdit

Mohla jezdit už teď - Hoboj jel z Ostravy, diagnostiku s sebou, kdyby si od Svitav zajel přes HB (a byl ochoten), tak by si cestu prodloužil jen o 85 km ... Nechtěla, bude řešit sama.
Napsal: čtv 26 úno 2015, 20:11
od Pedro
lendulka píše:Tak jsme to vymysleli jinak.... vyndáme z auta imobilizér a odemykání vyřešíme univerzálním dálkovým ovladačem a bude to. Jen doufám, že to půjde jinak mi asi nezbývá nic jiného než auto naložit a odvést do MB do Prahy. Jak tu už někdo psal je to závada která se bude opakovat a tímhle bych tomu předešla. Uvidíme ....dám vědět jak jsem dopadla.

Takhle to u Smartů 0,7 nechodí, protože to jde až do SAMky, což je jeho mozek . Taky si obstarej dopředu novou baterii do klíčku (CR 1225 nejlépe výrobce Renata).
Bohužel teď cestu na Prahu nemám.
Napsal: čtv 26 úno 2015, 20:32
od JBC
Hele, nikdy jsem to nezkoušel, ale není náhodou nějaké pravidlo, že když poprvé zabliká 9x, tak potom ještě asi 100x provede úkon, zamkne či odemkne a pak začne stávkovat? Že by třeba jen stačilo vyměnit Renatu a začlo by to zase fungovat?
Přece, když přijdu na parkoviště s více Smarty a "pípnu", tak ty ostatní Smarty na mě žádným způsobem neblikají. Takže kód vlastně nemůže být tak zcela "uplavaný", protože kdyby ano, tak by na něj to auto vůbec nereagovalo.
Napsal: čtv 26 úno 2015, 22:49
od Druzeta
Ztráta kodu a blikání 9x nemá vliv na stav baterky v klíči.
Přijedeš, zamkneš, přijdeš k autu, 9x zabliká a bez druhýho klíče neodjedeš.
Napsal: čtv 26 úno 2015, 23:16
od Pedro
JBC píše:Hele, nikdy jsem to nezkoušel, ale není náhodou nějaké pravidlo, že když poprvé zabliká 9x, tak potom ještě asi 100x provede úkon, zamkne či odemkne a pak začne stávkovat? Že by třeba jen stačilo vyměnit Renatu a začlo by to zase fungovat?
Přece, když přijdu na parkoviště s více Smarty a "pípnu", tak ty ostatní Smarty na mě žádným způsobem neblikají. Takže kód vlastně nemůže být tak zcela "uplavaný", protože kdyby ano, tak by na něj to auto vůbec nereagovalo.
Přesně tak by to mělo (i podle návodu) fungovat.
Ale místo
100x ještě to půjde než začne stávkovat, díky (konstrukční/SW) chybě v SAMce velmi často stávkování naběhe již
po 1xpokusu se slabou baterií nebo jen tak. Vlastní přijímač signálu (je umístěn za řadičkou) od klíčku
klíček pozná (proto zabliká jen správný smart), ale immobilizér a centrál již
nepozná správný kód pro otevření a odimobilizování. Tady se to rozsynchronizuje a už se znovu bez diagnostiky nespáruje, i když dáš novou baterii.
Takhle si to nějak představuji po předchozím studiu podobných příznaků.
Napsal: pát 27 úno 2015, 06:37
od max59
U některých jiných aut existuje nějaký postup, jak zase přimět klíček k "poslušnosti", že se nemusí na diagnostiku. A pro Lenku, skus ještě zavolat na tyto čísla: majitel servisu - Petr Šebesta: 602 505 508 , přijímací technik p. Dvořák : 777 650 761
jsou to ze servisu MB Pelhřimov, třeba pomůžou, nebo poradí. Osobně je neznám, jinak bych se optal.
Napsal: pát 27 úno 2015, 17:48
od Hary
Prosím o pomoc, teď jsem přijel domu chci zamknout smarta a konec 9x zablikal, potřebuju někoho z okolí Chomutovska kdo by mi klíč nakódoval
Napsal: pát 27 úno 2015, 19:41
od max59

Skus to tady, snad to umí, když se chlubí, smart diagn. :
http://www.cendaauto.cz/diagnostika.php
Napsal: pát 27 úno 2015, 20:18
od xlukas.cz
mata brabusj duchcov. to je kousek
kontakt na neho najdes v casti tipy a servisy, ktere by ste doporucili.