Stránka 2 z 2

Re: 1DIN 2DIN, rádia, navigace, handsfree, Android a podobné nesmysly

Napsal: stř 16 srp 2017, 16:10
od MilanH
Hloubku bohužel nevím, ale s hloubkou mít problém nebudeš místa je tam dost, spíš s uchycením rádia a nalezením rámečku.

Zvukovou kvalitu nedokážu posoudit, originál repro není nic pro pravověrné HIFIsty a přemlouvat interiér Smartu aby hrál jako v koncertní síň mi přijde jako vyhozené peníze.

Takže kvalita zvuku... rádio hraje informacím o dopravě je rozumět : )
stará 450 je osazena lépe

Koncert Phila Collinse si raději poslechnu jinde, abych si ho vychutnal.

To rádio mám kvůli handsfree, navigaci a přístupu k diagnostice vozu jinak je to hračka v hračce (ve Smartu) Reaguje to na hlasové příkazy OK Google

Takže stačí "zařvat" OK Google navigovat Domov...
nějaká paní řekne, že pouští navigaci a už frčím domů :)
po trase mne občas google mapy upozorní na nehodu a odkloní z původní trasy což beru jako bonus

Ta paní co jí do té krabičky zavřeli umí taky pustit rádio vytočit telefon napsat a odeslat email nebo sms a další blbosti, na které jsem ještě nepřišel