Stránka 2 z 5

Napsal: úte 24 čer 2008, 16:57
od Druzeta
Nechci ti to hanit,důležitý je jestli se to líbí tobě.Mě to přijde jako cirkus,když to je polepený reklamou to beru,ale nalepit si na auto název auta je takový divný.

Napsal: úte 24 čer 2008, 23:12
od xlukas.cz
David0600 píše:nevim mě se moc samolepky na autě nelíběj, leda ta nová F2 co má ty pruhy na dveřích
obdivuju nektere, ze majy ten napad a ono to potom opravdu vypada dobre.

Napsal: stř 25 čer 2008, 10:42
od David0600
kdyby mi někdo nabídnul to co za ní dostal ten co jí vymyslel přijdu na to taky :lol:

Napsal: stř 25 čer 2008, 13:03
od xlukas.cz
David0600 píše:kdyby mi někdo nabídnul to co za ní dostal ten co jí vymyslel přijdu na to taky :lol:
:lol: *recycle*
s technikou je nekdy tezka prace. presna predstava je, ale ne a ne to prevest do elektronicke podoby *PC*

Napsal: stř 25 čer 2008, 14:19
od David0600
sežeň si grafika :lol:

Napsal: stř 25 čer 2008, 14:22
od xlukas.cz
ti nikdy nevi, co by si za to rekli.

Napsal: stř 25 čer 2008, 14:23
od David0600
proto mám jednoho v rodině je to levnější :lol:

Napsal: stř 25 čer 2008, 14:24
od xlukas.cz
pujcil bys? :wink:

Napsal: stř 25 čer 2008, 14:26
od David0600
to se musím zeptat ségry jestli půjčí manžela :lol: a ještě k tomu chlapovi :lol:

Napsal: stř 25 čer 2008, 14:27
od houska
to bude drahý :lol:

Napsal: stř 25 čer 2008, 14:30
od xlukas.cz
koupim ji za to velkou zmrzlinu :-)

Napsal: stř 25 čer 2008, 14:45
od David0600
to by byla asi nadšená :lol:

Napsal: stř 25 čer 2008, 14:46
od houska
dobrej kšeft

Napsal: stř 25 čer 2008, 14:48
od xlukas.cz
sestra je urcite slusne devce a ne jak vy *pivo*

Napsal: stř 25 čer 2008, 14:50
od David0600
sestra kalí víc než já