Stránka 11 z 16

Napsal: sob 04 črc 2009, 18:59
od David0600
věk neřeš u nás se to dělí na abstinenty a ty druhý :D

Napsal: ned 05 črc 2009, 07:23
od houzar
David0600 píše:věk neřeš u nás se to dělí na abstinenty a ty druhý :D
jenže těch druhých je tak málo,že ani nevytvoří samostatnou skupinu / skupina jsou minimálně 2 /

Napsal: ned 05 črc 2009, 10:09
od xlukas.cz
staci slivansti a je skupina :lol:

Napsal: ned 05 črc 2009, 19:53
od Jirkaal
Tak to mám zase smůlu. Piju jen mléko a to jsem tak chtěl jet.

Napsal: ned 05 črc 2009, 19:55
od Janík
neboj my tě vemem do party :wink: tak si začni klidně balit :lol: vemem sebou granko :P

Napsal: ned 05 črc 2009, 20:10
od Jirkaal
Musí se nějak dopředu objednávat ten kemp? Nebo dopředu nahlásit účast?

Napsal: ned 05 črc 2009, 22:37
od xlukas.cz
nic takoveho. vse staci az na miste

Napsal: pon 06 črc 2009, 20:45
od kimby
Jirkaal píše:Musí se nějak dopředu objednávat ten kemp? Nebo dopředu nahlásit účast?
můžeš se předem zaregistrovat..viz info v daných tématech, ale i bez toho to jde vše v pohodě až na místě :-)

Napsal: pon 06 črc 2009, 20:49
od DYK77
houzar píše:jenže těch druhých je tak málo,že ani nevytvoří samostatnou skupinu / skupina jsou minimálně 2 /
Hehe už jsme 3 Obrázek *trsám*

Napsal: stř 08 črc 2009, 14:28
od houska
maliny na vás

Napsal: pát 10 črc 2009, 03:30
od DYK77
Tuhle jsme s Kimby dali horké a šmakovaly :)

Napsal: pon 13 črc 2009, 17:24
od houska
:-X :-X :-X

Napsal: pon 13 črc 2009, 18:55
od xlukas.cz
maliny v palacince prece :lol: :lol:

Napsal: pon 13 črc 2009, 19:18
od houska
je mi jasný---proto :-X :-X :-X --- :lol: :lol: :lol:

Napsal: pon 13 črc 2009, 19:22
od xlukas.cz
do testa dali urcite trochu rumu :lol: