Napsal: sob 04 črc 2009, 18:59
věk neřeš u nás se to dělí na abstinenty a ty druhý 
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://smart-club.cz/phpBB3/
jenže těch druhých je tak málo,že ani nevytvoří samostatnou skupinu / skupina jsou minimálně 2 /David0600 píše:věk neřeš u nás se to dělí na abstinenty a ty druhý
můžeš se předem zaregistrovat..viz info v daných tématech, ale i bez toho to jde vše v pohodě až na místěJirkaal píše:Musí se nějak dopředu objednávat ten kemp? Nebo dopředu nahlásit účast?
Hehe už jsme 3houzar píše:jenže těch druhých je tak málo,že ani nevytvoří samostatnou skupinu / skupina jsou minimálně 2 /