Stránka 11 z 92

Napsal: čtv 07 srp 2008, 00:49
od xlukas.cz
se ti to pokusim nekdy vycislit, ale ted uz jdu spat :wink:

Napsal: čtv 07 srp 2008, 00:50
od David0600
jasně u nového je to "jiné", ale stejně i když ti připočítaj amortizaci jde o to jestli máš auto za dvěkila a platíš desítku ročně a zmizí ze dne na den tak se to pořád vyplatí.

Napsal: čtv 07 srp 2008, 00:55
od David0600
xlukas.cz píše:se ti to pokusim nekdy vycislit, ale ted uz jdu spat :wink:

potřeboval bych spíš srovnání moje auto versus cdi nový model. Ceníkovka by byla srovnatelná, pojištění asi + - taky doplňky stejné, servis už by se rozcházel možná. A v té fázi by mě to začalo zajímat kolik cdičko ušetří

Napsal: čtv 07 srp 2008, 01:37
od DYK77
Jeste bys musel najet tolik co ten s Cdi, aby to bylo optimalni.
Muj kolega v praci najede cca 1500km za rok, z toho da 5000 zakonne poj + 1000 Stk + 5000 vyhrazene parkoviste na sidlisti + 1000 drobny servis + 3800 palivo. 11kc na Km to je pak parada :lol:

Napsal: pon 25 srp 2008, 09:37
od xlukas.cz
bajzovi se mne ptali na spotrebu, takze sem pisu trosku souhrn.

najeto: 1230 km (z toho 125 km po zell am see a okoli)
tankovano: 44,21 l
kc cca: 1439,-
spotreba: 3,5943

takova normalni az na to, ze sme jeli 80-90. tim jsem chtel rict, ze v beznem provozu se asi ty siroke pneu nepoznaji. jeste je zahadou, ze jsme najeli o 25 km min. (Kaprun - Praha) nez rikaji vsecky mapy vc. gps. to by potom klesla spotreba na 3,45.
tachometr s gps ukazovali pri 90 uplne stejne.

Napsal: úte 26 srp 2008, 02:21
od Olii05
tak ja su na tom bajvocko takto kdyz nepocitam jedno tankovani uz v cr kosek za carou pac nevim kolik mam zrovna v nadrzi: :)

najeto: 1102 km
tankovano: 48,06 l
kc cca: 1526,-
spotreba: 4,361 l
:roll:

Napsal: úte 26 srp 2008, 08:11
od Gibon
No jo to není poctivý. To máš blíž domů :D

Napsal: úte 26 srp 2008, 22:47
od DYK77
Tankoval jsem v Dolnim Dvoristi, v Zell ... a pak u Slanyho a spotreba 3x 4,7. Nebyl to rekord, ale jinak hodne pod dlouhodoby prumer, ktery se mi placa kolem 5,2. Na to, ze jsme vsichni tahli jeste bagaz, tak je to dost dobry ;-)

Napsal: stř 27 srp 2008, 08:00
od xlukas.cz
bagaz?
tak to moje auto se muselo citit ze jede prazdne. je zvykle na jine naklady.

Napsal: stř 27 srp 2008, 08:18
od DYK77
Stan, lehátko, spacáky a nějaký další věci na kempování nevozím každý den, tak jsem řekl bagáž no. Vy jste spali v autě, tak jste nic moc asi nevezli ne?

Napsal: stř 27 srp 2008, 08:44
od teri
chtěla jsem se zeptat.. taky se to týká paliva.. nemám na displeji číselné počítadlo na to, kolik mám dojezd na rezervu.. mám tam jen ukazatel kolik je "zhruba" v nádrži paliva, takže jakmile se dostanu na poslední dílek, raděj hrkám natankovat, páč nevím, kolik to na ten poslední článek najedu.. máte to někdo plus mínus zjištěný? poraďte prosím.. díkec..

Napsal: stř 27 srp 2008, 09:30
od DYK77
Mě když tam hupne už poslední dílek, tak ještě chvíli jezdím a až po nějaké době se mi počítadlo KM přepne do zobrazení zbývajícího množství paliva. Většinou mi od této doby zbývá ještě tak 5.5l což by na 100Km mělo stačit.

Napsal: stř 27 srp 2008, 10:01
od teri
jo táááák, tak já to zkusím.. nebudu v posledním dílku hned tankovat a snad se mi to tam taky ukáže.. jen doufám, že nikde nezůstanu vyset :shock: :lol:

Napsal: stř 27 srp 2008, 11:15
od Zuziiik
Ja ked mam posledny dielik, tak este nic neriesim. Ako u Dyka, aj mne a urcite aj tebe po nejakom case zacne blikat taka sipka a ukazuje stav nadrze okolo tych 5 litrov. Ani to este nestresujem, lebo kedze mam diesel, tak to je vlastne stvrtina celej nadrze :wink:

Napsal: stř 27 srp 2008, 11:15
od xlukas.cz
i po zhasnuti posledniho dilku mas v nadrzi jeste 3 litry