Stránka 11 z 19
Napsal: čtv 19 kvě 2011, 14:21
od Blanka0600

no a tváří se tak, jako by jí to tam patřilo, asi taky jo

Napsal: čtv 19 kvě 2011, 15:11
od sultana
to víš, patří

Napsal: pon 30 kvě 2011, 23:06
od xlukas.cz
Napsal: úte 31 kvě 2011, 16:53
od Duri
ja len neviem naco mas to tazne
Napsal: úte 31 kvě 2011, 21:43
od xlukas.cz
nemam vozik

shanim vozik vyrobce je sport jacht praha. je na bantamech, ale

poznavaci znameni - ma tlumice a ramena ma vykyvne ne od stredu do strany, ale jsou tazene. a rozmer korby 100 x 200 cm
takovy podvozek nechcu

Napsal: stř 01 čer 2011, 17:14
od Markéta
A potom jsi to vytáhl a jel s prázdným autem, nebo jsi jel s otevřeným kufrem?

Napsal: stř 01 čer 2011, 17:36
od houzar
xlukas.cz píše:nemam vozik

shanim vozik vyrobce je sport jacht praha. je na bantamech, ale

poznavaci znameni - ma tlumice a ramena ma vykyvne ne od stredu do strany, ale jsou tazene. a rozmer korby 100 x 200 cm
takovy podvozek nechcu

ten co máš na mysli mám já -ale já ti ho NEPRODÁM a to ani kdybys loudil
Napsal: stř 01 čer 2011, 18:15
od xlukas.cz
jel sem s otevrenym kufrem. proc bych to vytahoval
lado, nevis o nekom, kdo ho ma a prodal by ho?
klidne jen kostru bez bocnic/podlahy. stejne bych je daval znovu a nechal bych ho jen jako valnik.
Napsal: stř 15 čer 2011, 07:02
od houzar
pozeptám se
a tady jedna lahůdka

Napsal: stř 15 čer 2011, 08:08
od Pajik
xlukas.cz píše:jel sem s otevrenym kufrem. proc bych to vytahoval
lado, nevis o nekom, kdo ho ma a prodal by ho?
klidne jen kostru bez bocnic/podlahy. stejne bych je daval znovu a nechal bych ho jen jako valnik.
Coece, ja to mam asi na dvorku, to co shanis. Ma to vleceny ramena, na kazdym dva tlumice "po smeru jizdy". Zkusim to vecer vyfotit. Je to teda v dost neutesenym stavu. Papiry ne-e, drevo se jen sype, kolecka to ma, ale jestli pujdou nafouknout to je otazka.
Napsal: stř 15 čer 2011, 08:16
od xlukas.cz
pokud ma typovy stitek, tak bych v tom nevidel problem. sportjacht jeste porad existuje, takze doklady by dokazali vystavit. a jestli to ma znacku, tak opis udelaji na urade, jak velky, tak maly tp

asi nebude napsany na tebe, co?
no to je jedno.
dojedu se i jen podivat. to je lepsi nez fotky. na odber by sme se domluvili az by to bylo papirove vyrizene a mel bych na to kola. pripadne bych si dojel s vozikem. zalezi na stavu, aby to nemelo uhnile oje.
samozrejme, byl-li by jsi ochotny ho prodat.
Napsal: stř 15 čer 2011, 08:27
od Pajik
Udelam nejdriv fotku , jestli to je vubec co shanis. A jestli to ma nejakej stitek. Pohnutou historii neznam, takze na koho je to napsany vubec netusim. SPZ to ma. Zehlicka na oji vypada funkcne, oj by shnila byt nemusela. Pro moje ucely je to maly a malo robustni, takze se toho budu chtit zbavit.
Napsal: stř 15 čer 2011, 08:28
od xlukas.cz
Napsal: úte 28 čer 2011, 21:48
od xlukas.cz
dnes sem byl zase stredem pozornosti
vezl sem v kufru 4 palety 120 x 80
ps: vozik uz sice mam, ale je na morave a jeste neni na znackach.
Napsal: sob 06 srp 2011, 02:28
od xlukas.cz