Stránka 102 z 273

Napsal: ned 13 črc 2008, 15:15
od David0600
DYK77 píše:Nezáviď , buď rád co máš, alespoň můžeš na Smart Times :lol:

přesně tak, ještě jsem dostal vynadáno že jsem si nestáhnul střechu

Napsal: ned 13 črc 2008, 21:20
od road-star
David0600 píše: přesně tak, ještě jsem dostal vynadáno že jsem si nestáhnul střechu
V myčce?

Napsal: ned 13 črc 2008, 22:03
od David0600
cestou na myčku a z myčky

Napsal: ned 13 črc 2008, 23:13
od DYK77
*maka?ka*

Napsal: pon 14 črc 2008, 10:42
od xlukas.cz
David0600 píše:cestou na myčku a z myčky
/:-I

Napsal: pon 14 črc 2008, 12:06
od David0600
co je? jeden píchnul a druhý neví co s tím :lol:

Napsal: pon 14 črc 2008, 12:49
od xlukas.cz
nenosi ten tvuj sef nahodou (dioptricke) bryle?

Napsal: pon 14 črc 2008, 12:51
od David0600
ne proč?

Napsal: pon 14 črc 2008, 12:53
od xlukas.cz
skoda, mohl mne nechat vydelat :(

Napsal: pon 14 črc 2008, 12:54
od David0600
myslíš že bys mu podšoupnul jinou?

Napsal: pon 14 črc 2008, 12:55
od xlukas.cz
to vis, zlacene za xx xxx,-, pokud by to na neho nebylo moc levne.

Napsal: pon 14 črc 2008, 12:57
od David0600
jako si myslíš že by si tam nechal dát něco co není originál porsche?

Napsal: pon 14 črc 2008, 13:12
od xlukas.cz
/:-I i znacka porsche design existuje ;-)

no, smart je stejne lepsi.

Napsal: pon 14 črc 2008, 13:21
od David0600
furt nějak nechápu o čem je řeč

Napsal: pon 14 črc 2008, 13:27
od road-star
David0600 píše:furt nějak nechápu o čem je řeč
řeč je o xx xxx, to je přece jasný! :lol: