Stránka 103 z 103

Napsal: ned 29 čer 2014, 16:01
od houzar
Obrázek

Napsal: sob 05 črc 2014, 11:10
od houzar

Napsal: sob 05 črc 2014, 13:29
od JBC
Já myslel, že téma se jmenuje "Čerti a my". Nejdřív jsem si myslel, že to znamená "Fízlové a my", protože u nás se opicajtům "čerti" říká. Pak jsem myslel, že to není o "švestkách", ale o cikánech. Ale teď fakt nevím. Ta holčina mi nepřipadá ani fízl, ani černá.

Napsal: sob 05 črc 2014, 17:21
od houzar
promiň špatně umístěné omlouvám se

Napsal: sob 05 črc 2014, 19:26
od houzar

Napsal: ned 27 črc 2014, 06:09
od houzar

Napsal: ned 24 srp 2014, 16:06
od houzar

Re: Čerti a my

Napsal: úte 17 bře 2015, 22:52
od DYK77
Politici odpustili rodinám ze sídliště Chanov dluh třicet milionů

http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/poli ... QiS--GMGdx

8X/

Re: Čerti a my

Napsal: stř 18 bře 2015, 10:43
od Druzeta

Re: Čerti a my

Napsal: čtv 19 bře 2015, 01:06
od DYK77
*1* Zajimave jak se hned ozve postrelena husa. Zakaz vysedavani a hned je to diskriminace na cigany. Jasne ze je, a dobre jim tak.

Re: Čerti a my

Napsal: čtv 19 bře 2015, 07:34
od Druzeta
Je to sranda, platí to pro všechny ale bordel dělají jenom čerti tak to ostatním nevadí.

Re: Čerti a my

Napsal: pon 27 črc 2015, 21:59
od DYK77