Stránka 106 z 341

Napsal: čtv 09 dub 2009, 16:28
od Druzeta
To si dal asi nějakej sebevrah takhle spolehlivej motor do letadla. :D

Napsal: čtv 09 dub 2009, 16:33
od Chorche
no spíš mně překvapuje kůli výkonu. Já mam v tomdle éru 100 koňovou suzuku a je to tak akorát :lol: S těma 60 koňmama se to musí sotva plazit :lol:

Napsal: čtv 09 dub 2009, 16:38
od Druzeta
Může to mít Brabuse, ale to by to bylo napsaný z vrchu na krytu.

Napsal: čtv 09 dub 2009, 16:45
od Chorche
je to CDIčko :lol: ty brabusový nejsou ne ?

Napsal: čtv 09 dub 2009, 16:48
od Druzeta
Já bych řekl že to je benzín a má najeto 32.724km :lol:

Napsal: čtv 09 dub 2009, 16:57
od Chorche
já to nepznam, ale píše tam dýzl tak nevim no :lol:

Obrázek

Napsal: čtv 09 dub 2009, 16:58
od Chorche
Obrázek

Napsal: čtv 09 dub 2009, 16:59
od houzar
večerní Berlín-líbí se mi fotka
Obrázek

Napsal: čtv 09 dub 2009, 17:07
od Janík
Druzeta píše:To si dal asi nějakej sebevrah takhle spolehlivej motor do letadla. :D
přesně tak... co bude dělat až se mu při letu rozsvítí oranžovej trojúhelník :lol: :lol: :lol:

Napsal: čtv 09 dub 2009, 18:02
od xlukas.cz
to je vazne sebevrah. potom se divme, ze ty letadla tak padaji, kdyz si tam nacpou kdejaky motor :roll:
ne ze by byl spatny, to ne, ale cdi je strasne slabe. pokud ale potrebuje spis kroutici moment, tak my bu to mohlo vyhovovat.

chorche, to vubec neni blby napad, co jsi sem dal :lol:

z karoserie auta udelam ten prives a z motoru si mozu postavit letadlo :lol: super :lol:

Napsal: čtv 09 dub 2009, 18:43
od houzar
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Napsal: čtv 09 dub 2009, 19:15
od Robin
sice to letí pomalu, ale zato to málo žere a hodně kouří.

Napsal: čtv 09 dub 2009, 21:54
od DYK77
Není to náhodou motor z new F2 ? I když tam se ty Cdi výkonově asi taky moc nezměnili.

Napsal: pát 10 dub 2009, 10:50
od Chorche
jak řikam, já to nepoznam, ale píše tam CDI. Jináč nejde voto, že mu éro poletí pomalu, ale že bude nahovno stoupat. Navíc dýzl má dost velký vibrace, což nebude svěčit konstrukci letadla a hlavně vrtuli.

Napsal: pát 10 dub 2009, 13:28
od xlukas.cz
nema to nahodou pro manzelku?