Stránka 107 z 341

Napsal: pát 10 dub 2009, 15:46
od Druzeta
Obrázek

Napsal: pát 10 dub 2009, 19:47
od dodo555
Chorche píše:jak řikam, já to nepoznam, ale píše tam CDI. Jináč nejde voto, že mu éro poletí pomalu, ale že bude nahovno stoupat. Navíc dýzl má dost velký vibrace, což nebude svěčit konstrukci letadla a hlavně vrtuli.
podla sacieho potrubia je to klasicky benzin 0,6 alebo 0,7

Napsal: stř 15 dub 2009, 17:02
od houzar
Obrázek

Napsal: stř 15 dub 2009, 20:06
od Gibon
V sobotu mají v Praze sraz motopříznivci značky BMW. Jedu tam dělat zajštění tak se těším co bude k vidění.

Napsal: čtv 16 dub 2009, 03:26
od DYK77
To už tu jednou bylo a všichni to měli stříklý do khaki a na boku sajtkáru. Bych se jim raději vyhnul :lol:

Napsal: čtv 16 dub 2009, 09:44
od xlukas.cz

Napsal: čtv 16 dub 2009, 10:27
od Chorche
DYK77 píše:To už tu jednou bylo a všichni to měli stříklý do khaki a na boku sajtkáru. Bych se jim raději vyhnul :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tak to je hláška dne :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Napsal: čtv 16 dub 2009, 12:21
od miloracer
mam kolegu ktory chce pouzit smartovi motor do lietadla ale ide o benzin 600 , kedy sa odhodla to tam dat to neviem ale par lietadiel uz ma tak je to dost realne.... teda u neho :)

Napsal: čtv 16 dub 2009, 15:00
od Chorche
já bych to nedělal ... :lol:

Napsal: čtv 16 dub 2009, 20:18
od Jirka P
Motor z MiG 15 :lol:

Napsal: čtv 16 dub 2009, 21:50
od Gibon
DYK77 píše:To už tu jednou bylo a všichni to měli stříklý do khaki a na boku sajtkáru. Bych se jim raději vyhnul :lol:
Sláva vítězství :lol:

Napsal: pát 17 dub 2009, 11:38
od DYK77
Jirka P. měl i fotku těch motorkářů, já už jí smazal safra

Napsal: pát 17 dub 2009, 15:19
od houzar
Obrázek

Napsal: pát 17 dub 2009, 20:22
od Janík
to je taky z hvězdnejch válek ne? :lol:

Napsal: pon 20 dub 2009, 11:30
od Chorche
DYK77 píše:Jirka P. měl i fotku těch motorkářů, já už jí smazal safra
Myslíš nějakou takovoudle :lol: :?:

Obrázek