Napsal: pát 10 dub 2009, 15:46

Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://smart-club.cz/phpBB3/

podla sacieho potrubia je to klasicky benzin 0,6 alebo 0,7Chorche píše:jak řikam, já to nepoznam, ale píše tam CDI. Jináč nejde voto, že mu éro poletí pomalu, ale že bude nahovno stoupat. Navíc dýzl má dost velký vibrace, což nebude svěčit konstrukci letadla a hlavně vrtuli.

DYK77 píše:To už tu jednou bylo a všichni to měli stříklý do khaki a na boku sajtkáru. Bych se jim raději vyhnul
Sláva vítězstvíDYK77 píše:To už tu jednou bylo a všichni to měli stříklý do khaki a na boku sajtkáru. Bych se jim raději vyhnul

Myslíš nějakou takovoudleDYK77 píše:Jirka P. měl i fotku těch motorkářů, já už jí smazal safra
