Stránka 12 z 13

Napsal: stř 01 říj 2008, 00:45
od David0600
každý se dá věřit - dál bych to radši nerozváděl :lol:

Napsal: stř 01 říj 2008, 00:49
od DYK77
*pisk* já taky ne teda

Napsal: stř 01 říj 2008, 00:49
od David0600
u tebe to ani nijak jinak nejde :lol:

Napsal: stř 01 říj 2008, 00:51
od road-star
Povídejte! Rozvádějte! :lol:
(ale ne se!) :P

Napsal: stř 01 říj 2008, 00:51
od DYK77
A je to tu zas *maka?ka* :lol:

Napsal: stř 01 říj 2008, 01:06
od David0600
ještě že kimby nejde po prachách :lol:

Napsal: stř 01 říj 2008, 01:07
od David0600
tím nechci říct, že dykouš nemá prachy :wink:

Napsal: stř 01 říj 2008, 14:51
od DYK77
Prachy mám, ale zapotřebí :)
Kimby, dy já a miluju i bez peněz (-:*:-)
Občas přemýšlím proč se mnou teda je, budu muset zavést domů alespoň plýn :lol:

Napsal: stř 01 říj 2008, 15:01
od David0600
aby syčel z trouuuuby veeen? :lol:

Napsal: stř 01 říj 2008, 15:07
od DYK77
Jedině až nebudu doma a nejprve to nechám pořádně pojistit :P

Napsal: stř 01 říj 2008, 21:23
od kimby
a to jako já bych měla doma zůstat? Ještě,že budeš po mě dědit :lol: :lol:

Napsal: stř 01 říj 2008, 21:30
od DYK77
Dneska jsem to chtel zkusit, ale plyn zrovna dosel :lol:
Dedit ? Myslis ty 3 chlupaty koule jo? ;-)

Napsal: stř 01 říj 2008, 21:43
od kimby
no....mimo jiného...i ty chlupaté koule, to je jasné :lol:

Napsal: stř 01 říj 2008, 22:51
od road-star
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Napsal: čtv 02 říj 2008, 06:29
od DYK77
TO jsou ony :lol: