Stránka 12 z 13
Napsal: stř 01 říj 2008, 00:45
od David0600
každý se dá věřit - dál bych to radši nerozváděl

Napsal: stř 01 říj 2008, 00:49
od DYK77

já taky ne teda
Napsal: stř 01 říj 2008, 00:49
od David0600
u tebe to ani nijak jinak nejde

Napsal: stř 01 říj 2008, 00:51
od road-star
Povídejte! Rozvádějte!
(ale ne se!)

Napsal: stř 01 říj 2008, 00:51
od DYK77
A je to tu zas

Napsal: stř 01 říj 2008, 01:06
od David0600
ještě že kimby nejde po prachách

Napsal: stř 01 říj 2008, 01:07
od David0600
tím nechci říct, že dykouš nemá prachy

Napsal: stř 01 říj 2008, 14:51
od DYK77
Prachy mám, ale zapotřebí
Kimby, dy já a miluju i bez peněz

Občas přemýšlím proč se mnou teda je, budu muset zavést domů alespoň plýn

Napsal: stř 01 říj 2008, 15:01
od David0600
aby syčel z trouuuuby veeen?

Napsal: stř 01 říj 2008, 15:07
od DYK77
Jedině až nebudu doma a nejprve to nechám pořádně pojistit

Napsal: stř 01 říj 2008, 21:23
od kimby
a to jako já bych měla doma zůstat? Ještě,že budeš po mě dědit

Napsal: stř 01 říj 2008, 21:30
od DYK77
Dneska jsem to chtel zkusit, ale plyn zrovna dosel

Dedit ? Myslis ty 3 chlupaty koule jo?

Napsal: stř 01 říj 2008, 21:43
od kimby
no....mimo jiného...i ty chlupaté koule, to je jasné

Napsal: stř 01 říj 2008, 22:51
od road-star
Napsal: čtv 02 říj 2008, 06:29
od DYK77
TO jsou ony
