Stránka 12 z 22
Napsal: pát 30 bře 2012, 20:14
od sultana
ten dřevňák je hustej

, bejt u Mercedesu, bude to příplatek ta bůra
Napsal: ned 08 dub 2012, 08:48
od hadak
to jako ze to mam jit patentovat, aby se to nedostalo u medouru do seriove vyroby?

Napsal: stř 11 dub 2012, 20:39
od carda
pokud by mel nekdo zajem programuji klice bud nove nebo z duvodu straty kodu
Napsal: stř 11 dub 2012, 22:01
od Michal71
Zájem by byl, ale ostrava je daleko od Ústí n/L
Napsal: čtv 12 dub 2012, 07:40
od panzer.dragon
někdo v praze nakodoval by?
Napsal: čtv 17 kvě 2012, 09:37
od Winterwolf
Ahoj,
řešil jste někdo záměnu 2 tlačítkového klíčku za 3 tlačítkový
Je to vůbec možné
Mám teď dva 2 tlačítkové,ale chtěl bych i to 3 tlačítko na stahování střechy
Díky za info
Lukáš
Napsal: čtv 17 kvě 2012, 11:40
od Olii05
Winterwolf píše:Ahoj,
řešil jste někdo záměnu 2 tlačítkového klíčku za 3 tlačítkový
Je to vůbec možné
Mám teď dva 2 tlačítkové,ale chtěl bych i to 3 tlačítko na stahování střechy
Díky za info
Lukáš
dle mercedesu na chodově to změnit nelze

Napsal: čtv 17 kvě 2012, 11:52
od Winterwolf
aha takže vyřešeno

Napsal: pát 01 čer 2012, 23:51
od hadak
tak já mám pokračování s dřevěnákem. Nekonec se mi rozsypal i microspinac. Zkousel jsem pres web nejake opravny klicu a bylo to dost marne az na jeden
http://www.pzppraha.cz, kde mi na pockani se na to podivali a pridelali novy misrospinac. Oprava i s vymenou baterie byla za 400,- CZK. Ted jeste udelat kopii....

Napsal: stř 13 čer 2012, 14:12
od sultana
budu nejspíš objednávat trojtlačítko do klíče, tedy ze smartkits.net Na dva kusy je poštovný necelých 10 euro a na tři asi 12 euro. Budu brát nejspíš dva, tak kdyby se někdo chtěl připojit, tak se můžem šábnout o poštovný. Zatím tedy nezávazně, zítra se stavím na Chodově, jen pro jistotu...
Kdyžtak to tedy objednám zítra

Napsal: stř 13 čer 2012, 15:11
od panzer.dragon
dej odkaz na konkrétní výrobek...
Napsal: stř 13 čer 2012, 20:47
od sultana
Napsal: stř 13 čer 2012, 20:57
od hoboj
Napsal: stř 13 čer 2012, 21:00
od sultana
no nevím, to budu muse nechat vyřezat i ten klíč

Napsal: stř 13 čer 2012, 21:22
od hoboj
za 1 - to ti udelaji vsude a za par korun a za 2he - se da vymenit jen to zelezo a za 3ti- das 500 jen za gumu a tady mas za 170 cely klic.