Stránka 12 z 26
Napsal: ned 02 kvě 2010, 21:40
od Blanka
peopleshk píše:No tak to je fajn, v tom případě jsem se smekl

ale bolí mě celej člověk
Taky jsme je sjeli po z.....
Napsal: ned 02 kvě 2010, 21:41
od peopleshk
No já je nesjel, já hodil regulerní záda, pěněženka vzduchem, klíče vzduchem a já zádama přesně na schody

Napsal: ned 02 kvě 2010, 21:43
od Blanka
peopleshk píše:No já je nesjel, já hodil regulerní záda, pěněženka vzduchem, klíče vzduchem a já zádama přesně na schody

No manžel to málem nedoběhl na wc

A já to měla jen tak tak jak jsam se smála.
Napsal: ned 02 kvě 2010, 21:46
od peopleshk
No smekalo se to jak blázen, a já ještě večer nemohl najít chatku, jsem tam chodil jak duch Ruprecht

jvv
Napsal: ned 02 kvě 2010, 21:46
od Oldrich Salek
Tak všechny zdravím,jsem rád že jste všichni v pořádku doma ,že se sraz vydařil ,super partie ,servírky pod stolem a td. nechtěl jsem provokovat s brzkým příjezdem domů nebot poprvé jsme to měli asi nejblíž dohromady jsem najel tam a zpět 174 km. a na palivoměru mi ubyla jedna rýže,takovou spotřebu jsem neměl co mám smarta tak se mějte,jo a co se týče toho Gibona i má žena se ptala co to má s rukama že se mu tak třepou,já ji řek že to má s toho jak počítá peníze že to nic není čau
Napsal: ned 02 kvě 2010, 21:47
od Jirka P
To by nebyla žádná provokačka, hold to má vždy někdo blíž! Gibonovy klepající se ruce jsou jen důkazem abstenčních příznaků!
Napsal: ned 02 kvě 2010, 21:48
od peopleshk
No nevím jestli Gibon počítal peníze, spíš panáky

Napsal: ned 02 kvě 2010, 21:48
od keraj
Napsal: ned 02 kvě 2010, 21:49
od Blanka
peopleshk píše:No smekalo se to jak blázen, a já ještě večer nemohl najít chatku, jsem tam chodil jak duch Ruprecht

Byl to perný večer,ale povedlo se to.
Napsal: ned 02 kvě 2010, 21:50
od peopleshk
Bylo to luxusní, jen mi občas vynechávala pamět,,,,,

Napsal: ned 02 kvě 2010, 21:54
od Blanka
peopleshk píše:Bylo to luxusní, jen mi občas vynechávala pamět,,,,,

to mě se děje běžně.......
Napsal: ned 02 kvě 2010, 21:57
od peopleshk
No to mě často neee, ale vím, že byl bowling pak šipky a pak hledání chajdy

a ráno mě v 9:30 někdo volal at vstávám..... pak už jen jízda na plný pecky
Napsal: ned 02 kvě 2010, 21:58
od Pejik
Díky za fajn akci, rádi jsme vás poznali

Teď lituju, že jsem si nekoupil tu nálepku "TATRA" - po odlepení znaků Smart by to byla ideální odpověď na všechny ty dotazy na roadstera : "Co je to za autíčko??" -> "Tatra, přece..."
Pejík a Míša
Napsal: ned 02 kvě 2010, 21:59
od peopleshk
Nejlepší smart-tatrovák byl Gibon

Napsal: ned 02 kvě 2010, 22:13
od Plesniak
By³o super. Nastêpnym razem zaproœcie nas wczesniej to przyjedziemy na dwa dni.
Xlukas: przyczepa super. Jakbym tak¹ mia³ to wyprowadzi³bym siê z domu

Druzeta: Czy przymierzy³eœ ju¿ koszulkê smartklub polska? Poka¿ zdjêcie
Przejecha³em 930 km

ale by³o warto. Gratulacje i przyjedŸcie do Sandomierza na nasz sraz
Svetly Staropramen super
