Stránka 12 z 26

Napsal: ned 02 kvě 2010, 21:40
od Blanka
peopleshk píše:No tak to je fajn, v tom případě jsem se smekl :-D ale bolí mě celej člověk
Taky jsme je sjeli po z.....

Napsal: ned 02 kvě 2010, 21:41
od peopleshk
No já je nesjel, já hodil regulerní záda, pěněženka vzduchem, klíče vzduchem a já zádama přesně na schody :-(

Napsal: ned 02 kvě 2010, 21:43
od Blanka
peopleshk píše:No já je nesjel, já hodil regulerní záda, pěněženka vzduchem, klíče vzduchem a já zádama přesně na schody :-(
No manžel to málem nedoběhl na wc :D A já to měla jen tak tak jak jsam se smála.

Napsal: ned 02 kvě 2010, 21:46
od peopleshk
No smekalo se to jak blázen, a já ještě večer nemohl najít chatku, jsem tam chodil jak duch Ruprecht :-D

jvv

Napsal: ned 02 kvě 2010, 21:46
od Oldrich Salek
Tak všechny zdravím,jsem rád že jste všichni v pořádku doma ,že se sraz vydařil ,super partie ,servírky pod stolem a td. nechtěl jsem provokovat s brzkým příjezdem domů nebot poprvé jsme to měli asi nejblíž dohromady jsem najel tam a zpět 174 km. a na palivoměru mi ubyla jedna rýže,takovou spotřebu jsem neměl co mám smarta tak se mějte,jo a co se týče toho Gibona i má žena se ptala co to má s rukama že se mu tak třepou,já ji řek že to má s toho jak počítá peníze že to nic není čau

Napsal: ned 02 kvě 2010, 21:47
od Jirka P
To by nebyla žádná provokačka, hold to má vždy někdo blíž! Gibonovy klepající se ruce jsou jen důkazem abstenčních příznaků!

Napsal: ned 02 kvě 2010, 21:48
od peopleshk
No nevím jestli Gibon počítal peníze, spíš panáky :-)

Napsal: ned 02 kvě 2010, 21:48
od keraj

Napsal: ned 02 kvě 2010, 21:49
od Blanka
peopleshk píše:No smekalo se to jak blázen, a já ještě večer nemohl najít chatku, jsem tam chodil jak duch Ruprecht :-D
Byl to perný večer,ale povedlo se to.

Napsal: ned 02 kvě 2010, 21:50
od peopleshk
Bylo to luxusní, jen mi občas vynechávala pamět,,,,, :-D

Napsal: ned 02 kvě 2010, 21:54
od Blanka
peopleshk píše:Bylo to luxusní, jen mi občas vynechávala pamět,,,,, :-D
to mě se děje běžně.......

Napsal: ned 02 kvě 2010, 21:57
od peopleshk
No to mě často neee, ale vím, že byl bowling pak šipky a pak hledání chajdy :-) a ráno mě v 9:30 někdo volal at vstávám..... pak už jen jízda na plný pecky

Napsal: ned 02 kvě 2010, 21:58
od Pejik
Díky za fajn akci, rádi jsme vás poznali :)
Teď lituju, že jsem si nekoupil tu nálepku "TATRA" - po odlepení znaků Smart by to byla ideální odpověď na všechny ty dotazy na roadstera : "Co je to za autíčko??" -> "Tatra, přece..." :D

Pejík a Míša

Napsal: ned 02 kvě 2010, 21:59
od peopleshk
Nejlepší smart-tatrovák byl Gibon :-)

Napsal: ned 02 kvě 2010, 22:13
od Plesniak
By³o super. Nastêpnym razem zaproœcie nas wczesniej to przyjedziemy na dwa dni.
Xlukas: przyczepa super. Jakbym tak¹ mia³ to wyprowadzi³bym siê z domu :-)
Druzeta: Czy przymierzy³eœ ju¿ koszulkê smartklub polska? Poka¿ zdjêcie :-)

Przejecha³em 930 km :) ale by³o warto. Gratulacje i przyjedŸcie do Sandomierza na nasz sraz :)

Svetly Staropramen super :-)