Stránka 12 z 34

Napsal: stř 23 úno 2011, 23:00
od DYK77
V klidu já to tak nemyslel :wink:

Napsal: stř 02 bře 2011, 22:04
od xlukas.cz
nezbylo nic jineho nez objednat hadicky vcetne redukci z usa. jto zas bude zeleza na auto.
je to zvlastni, ale i tak to zase vyslo vcetne postovneho levnejs nez u nas. u nas chteli za kus hadicky 700. tam vysla hadicka na 15 usd :roll:

Napsal: čtv 03 bře 2011, 17:37
od Duri
jako bratu mol si sa zeptat ja mam nejake doma s tych rotor mozna by to pasovalo
:idea:

Napsal: čtv 03 bře 2011, 23:13
od xlukas.cz
vis, po mesici a pul, uz me nebavilo premyslet nad tim, jak to udelat.
jsou tam bohuzel palcove zavity. navic ty hadicky jsou opletene ocelovym dratem. rikavaji tomu pancerove. o tom sme se u tebe i myslim bavili.

Napsal: pát 04 bře 2011, 20:23
od Duri
no sak ja mam vedsinou len palcove veci. inak sme obiednavali z ciech ti poslem fotku teraz davam wilvood na ford 150

Napsal: sob 19 bře 2011, 11:16
od xlukas.cz
Obrázek

Napsal: pon 25 dub 2011, 13:01
od xlukas.cz
konecne je hotovy vzorek drzaku na brzdic.
musim se velice pochvalit - sedlo to tam nadherne.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Napsal: úte 26 dub 2011, 13:48
od DYK77
Super a výsledek? Jak to maká?

Napsal: úte 26 dub 2011, 14:24
od xlukas.cz
este furt ne. to byl jen vzorek drzaku. udelany z plastu, abych vyzkousel jestli sem si to z toho dreveneho prototypu pomeril dobre a jestli je dobre nakresleny vykres. zjistil sem, ze to mam opravdu dobre pomerene. kotouc je v prostredku brzdice a brzdic je na kraji kotouce. proste to tam paradne sedlo :-)
mozna behem 2 - 3 tydnu to bude hotove. snad se to teda podari. do kp to bude urcite :-)

Napsal: úte 26 dub 2011, 14:28
od DYK77
Tak bacha a to pak nehodíš přes přední okno :lol:

Napsal: stř 27 dub 2011, 10:30
od STAS1
Jo,jo nebo budeš kupovat přední gumy o polovinu času dříve :idea: :wink: :lol:

Napsal: stř 27 dub 2011, 12:31
od xlukas.cz
za mnou jedouci obcas pochybuji, jestli mne funguji brzdove svetla :lol:

na predni gumy sem uz najel skoro 90 tis. - bridgestone b340 - maji uprostred tenkou drazku. tak ta je porad videt a hloubka je tak 1 - 1,5mm. kolik je to u nove to nevim. pneu pod 3 nebo 4 mm ji nema vubec.

Napsal: stř 27 dub 2011, 18:26
od STAS1
No tak to ty brzdy prodej - vždy je vůbec nepotřebuješ :!: :-)))

Napsal: stř 27 dub 2011, 21:21
od xlukas.cz
budou na aute na ozdobu :!:
:lol:

cestou ze slavkova potrebuju brzdy 5x a to hodne ucinne, precejen se brzdi z vyssi rychlosti a jeste z kopce.

Napsal: stř 27 dub 2011, 21:23
od DYK77
Více než kdy jindy jsem teď poznal, jak moc dostávají brzdy zabrat v zimně.
Na obou autech mám sériové brzdy s ATE kotouči i destičkami. Na Smartíkovi je mám již několik let ( neviděly ještě sůl ze silnice ) a jejich účinek je dost brutální, až se mi dělá divně, když brzdím naplno ( před účinkem ABS ). U druhého auta to bylo to samé, dokud si neprošly zimou. Je zvláštní, že i když jsou kotouče po zimně jen mírně, ale opravdu mírně porézní = jsou drsnější, tak brzdí paradoxně hůře. Jakoby se na nich udělala nějaká tenká sklovitá vrstva, která snižuje tření.