Stránka 112 z 273

Napsal: stř 13 srp 2008, 13:18
od road-star
Davida před Muzeem, minimálně ve stotřiceti, šíleně troubícího a ukazujícího fakáče! :lol:

Napsal: stř 13 srp 2008, 13:41
od Barbora
Ten cervenej Brouk patri DJ Lucas a ten druhej taky nejekymu Dj a tankujou do nich natural 98

Napsal: stř 13 srp 2008, 13:43
od teri
nedivila bych se, kdyby ten druhej vlastnil DJ Uwa.. co? :lol:

Napsal: stř 13 srp 2008, 13:44
od dyno
road-star píše:Davida před Muzeem, minimálně ve stotřiceti, šíleně troubícího a ukazujícího fakáče! :lol:
Poslouchej a ty seš ten co parkuje vždycky na rohu Nuselský a Michelský ? :P

Napsal: stř 13 srp 2008, 13:47
od road-star
dyno píše:
road-star píše:Davida před Muzeem, minimálně ve stotřiceti, šíleně troubícího a ukazujícího fakáče! :lol:
Poslouchej a ty seš ten co parkuje vždycky na rohu Nuselský a Michelský ? :P
8)
A kde parkuješ ty? :wink:

Napsal: stř 13 srp 2008, 13:50
od David0600
road-star píše:Davida před Muzeem, minimálně ve stotřiceti, šíleně troubícího a ukazujícího fakáče! :lol:

nene :lol:

Napsal: stř 13 srp 2008, 13:51
od David0600
teri píše:nedivila bych se, kdyby ten druhej vlastnil DJ Uwa.. co? :lol:
přesně už několik let

Napsal: stř 13 srp 2008, 13:59
od dyno
road-star píše:8)
A kde parkuješ ty? :wink:
Já ? Já parkuju před barákem v Ruzyni. Ale mám na nuselský firmu hned vedle komerčky.... takže sem tam tak nějak pečenej vařenej..... :lol:

Napsal: stř 13 srp 2008, 14:12
od road-star
David0600 píše:
road-star píše:Davida před Muzeem, minimálně ve stotřiceti, šíleně troubícího a ukazujícího fakáče! :lol:

nene :lol:
No to byl takovej kalup, jak jsi kolem mě tim dvoukilem proftčel, že jsem ani neviděl, co jsi na mě ukazoval! :lol:

Napsal: stř 13 srp 2008, 14:12
od road-star
dyno píše:
road-star píše:8)
A kde parkuješ ty? :wink:
Já ? Já parkuju před barákem v Ruzyni. Ale mám na nuselský firmu hned vedle komerčky.... takže sem tam tak nějak pečenej vařenej..... :lol:
A na káře máš zkřížený golfový hnáty?

Napsal: stř 13 srp 2008, 14:22
od David0600
road-star píše:
David0600 píše:
road-star píše:Davida před Muzeem, minimálně ve stotřiceti, šíleně troubícího a ukazujícího fakáče! :lol:

nene :lol:
No to byl takovej kalup, jak jsi kolem mě tim dvoukilem proftčel, že jsem ani neviděl, co jsi na mě ukazoval! :lol:
jen sem mával honil jsem se snějakou escaládou už z holešovic, ale on to vzal na bulhara a já rovně když jsem tě viděl tak jsem ještě přidal :lol:

Napsal: stř 13 srp 2008, 14:23
od road-star
David0600 píše:
road-star píše:
David0600 píše:
road-star píše:Davida před Muzeem, minimálně ve stotřiceti, šíleně troubícího a ukazujícího fakáče! :lol:

nene :lol:
No to byl takovej kalup, jak jsi kolem mě tim dvoukilem proftčel, že jsem ani neviděl, co jsi na mě ukazoval! :lol:
jen sem mával honil jsem se snějakou escaládou už z holešovic, ale on to vzal na bulhara a já rovně když jsem tě viděl tak jsem ještě přidal :lol:
Nejlepší honičky jsou stejně po Praze v kolonách! :lol:

Napsal: stř 13 srp 2008, 14:28
od David0600
kde jinde 8)

Napsal: stř 13 srp 2008, 14:47
od dyno
road-star píše: Nejlepší honičky jsou stejně po Praze v kolonách! :lol:
jak se dá honit v kolonách ?

a ty zkřížený hole sem nepochopil.....ale myslím, že nic takovýho nemám :P

Napsal: stř 13 srp 2008, 14:50
od David0600
dyno píše:jak se dá honit v kolonách ?

když se honíš s mírou jseš vždycky vítěz :lol: