Napsal: stř 13 srp 2008, 13:18
Davida před Muzeem, minimálně ve stotřiceti, šíleně troubícího a ukazujícího fakáče! 
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://smart-club.cz/phpBB3/
Poslouchej a ty seš ten co parkuje vždycky na rohu Nuselský a Michelský ?road-star píše:Davida před Muzeem, minimálně ve stotřiceti, šíleně troubícího a ukazujícího fakáče!
Sídyno píše:Poslouchej a ty seš ten co parkuje vždycky na rohu Nuselský a Michelský ?road-star píše:Davida před Muzeem, minimálně ve stotřiceti, šíleně troubícího a ukazujícího fakáče!
road-star píše:Davida před Muzeem, minimálně ve stotřiceti, šíleně troubícího a ukazujícího fakáče!
přesně už několik letteri píše:nedivila bych se, kdyby ten druhej vlastnil DJ Uwa.. co?
Já ? Já parkuju před barákem v Ruzyni. Ale mám na nuselský firmu hned vedle komerčky.... takže sem tam tak nějak pečenej vařenej.....road-star píše: Sí![]()
A kde parkuješ ty?
No to byl takovej kalup, jak jsi kolem mě tim dvoukilem proftčel, že jsem ani neviděl, co jsi na mě ukazoval!David0600 píše:road-star píše:Davida před Muzeem, minimálně ve stotřiceti, šíleně troubícího a ukazujícího fakáče!
nene
A na káře máš zkřížený golfový hnáty?dyno píše:Já ? Já parkuju před barákem v Ruzyni. Ale mám na nuselský firmu hned vedle komerčky.... takže sem tam tak nějak pečenej vařenej.....road-star píše: Sí![]()
A kde parkuješ ty?
jen sem mával honil jsem se snějakou escaládou už z holešovic, ale on to vzal na bulhara a já rovně když jsem tě viděl tak jsem ještě přidalroad-star píše:No to byl takovej kalup, jak jsi kolem mě tim dvoukilem proftčel, že jsem ani neviděl, co jsi na mě ukazoval!David0600 píše:road-star píše:Davida před Muzeem, minimálně ve stotřiceti, šíleně troubícího a ukazujícího fakáče!
nene
Nejlepší honičky jsou stejně po Praze v kolonách!David0600 píše:jen sem mával honil jsem se snějakou escaládou už z holešovic, ale on to vzal na bulhara a já rovně když jsem tě viděl tak jsem ještě přidalroad-star píše:No to byl takovej kalup, jak jsi kolem mě tim dvoukilem proftčel, že jsem ani neviděl, co jsi na mě ukazoval!David0600 píše:road-star píše:Davida před Muzeem, minimálně ve stotřiceti, šíleně troubícího a ukazujícího fakáče!
nene
jak se dá honit v kolonách ?road-star píše: Nejlepší honičky jsou stejně po Praze v kolonách!
dyno píše:jak se dá honit v kolonách ?