Napsal: pon 01 čer 2009, 21:58
Sraz blondýnek v Rize,Lotyšsko mělo jich tam být 1000










Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://smart-club.cz/phpBB3/
Pravá blondýna se pozná až když si sundá kalhotkyDruzeta píše:Sraz blondýnek v Rize,Lotyšsko mělo jich tam být 1000![]()
Chorche píše:f africe by potřebovaly spíš pár takovejchle vajček![]()
zase zivotni zkusenosti.DYK77 píše:Pravá blondýna se pozná až když si sundá kalhotkyDruzeta píše:Sraz blondýnek v Rize,Lotyšsko mělo jich tam být 1000![]()
To jako že tam má pinďoura?DYK77 píše:Pravá blondýna se pozná až když si sundá kalhotkyDruzeta píše:Sraz blondýnek v Rize,Lotyšsko mělo jich tam být 1000![]()