Stránka 115 z 341

Napsal: pon 01 čer 2009, 21:58
od Druzeta
Sraz blondýnek v Rize,Lotyšsko mělo jich tam být 1000 :roll:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Napsal: pon 01 čer 2009, 22:00
od Jirka P
A zúčastnit se mohly pouze ty, které při vstupním testu zvládly ovládat jo-jo. :lol:

Napsal: pon 01 čer 2009, 22:03
od houska
to by jich tam tolik nebylo

Napsal: pon 01 čer 2009, 22:04
od Jirka P
Víš kolik se jich přihlásilo? :lol:

Napsal: pon 01 čer 2009, 22:07
od houska
by tam byli jen ty psi :lol:

Napsal: pon 01 čer 2009, 22:27
od Gibon
Když to sečteme inteligečně tak to je jako by tam šli tři normální brunetky :lol:

Napsal: pon 01 čer 2009, 22:28
od houska
to si přehnal :lol:

Napsal: úte 02 čer 2009, 05:05
od DYK77
Druzeta píše:Sraz blondýnek v Rize,Lotyšsko mělo jich tam být 1000 :roll:
Pravá blondýna se pozná až když si sundá kalhotky :lol:

Napsal: úte 02 čer 2009, 05:06
od DYK77
:-)))
Chorche píše:f africe by potřebovaly spíš pár takovejchle vajček :twisted:

Obrázek

Napsal: úte 02 čer 2009, 07:40
od xlukas.cz
DYK77 píše:
Druzeta píše:Sraz blondýnek v Rize,Lotyšsko mělo jich tam být 1000 :roll:
Pravá blondýna se pozná až když si sundá kalhotky :lol:
zase zivotni zkusenosti.
tys byl urcite komisarem pri vyberu, ze to vis :wink: :lol:

Napsal: úte 02 čer 2009, 12:41
od Jirka P
DYK77 píše:
Druzeta píše:Sraz blondýnek v Rize,Lotyšsko mělo jich tam být 1000 :roll:
Pravá blondýna se pozná až když si sundá kalhotky :lol:
To jako že tam má pinďoura?

Napsal: úte 02 čer 2009, 13:45
od Chorche
ne, ale bobr musí bejt taky blondatej :lol:

Napsal: úte 02 čer 2009, 13:47
od Druzeta
Bobr tam nemusí bejt. :lol:

Napsal: úte 02 čer 2009, 13:50
od Chorche
pak ale houby poznáš esli je to pravá bloncka :lol:

Napsal: úte 02 čer 2009, 14:30
od xlukas.cz
tak to by me zajimalo, jak vypada blondaty bobr :shock: to se musi silene spinit *blink*