Stránka 117 z 273

Napsal: pon 25 srp 2008, 16:33
od road-star
vzorná! :wink: :D

Napsal: pon 25 srp 2008, 16:45
od houska
né zas tolik nedala fotečku :lol:

Napsal: pon 25 srp 2008, 16:47
od road-star
takže kecá! :lol: :lol:

Napsal: pon 25 srp 2008, 16:48
od houska
to nevim ale hlášení není komplet :lol:

Napsal: pon 25 srp 2008, 18:16
od teri
no teda kucíííí, proč bych kecala? byla jsem jen nakoupit, takže bez telefonu a v teplákách :lol: vážně, přísahám na holej pupík! :D

Napsal: pon 25 srp 2008, 18:19
od houska
tak to máš štěstí

Napsal: pon 25 srp 2008, 18:21
od teri
:roll: :lol:

Napsal: pon 25 srp 2008, 18:26
od xlukas.cz
pupik nestaci, vyber si neco lepsiho :wink: 8)

Napsal: pon 25 srp 2008, 18:28
od teri
sáááákriš! tak co třebáááá... holý koleno? *okurka*

Napsal: pon 25 srp 2008, 18:28
od xlukas.cz
no ja sem s v sobotu v rakousku potkal dobrych 770 smartu. to vam teda byla kolona :!: a nejenom kolona. nekteri mistni ignoranti ac meli smarta, tak se ani te vyjizdky nezucastnili :(

Napsal: pon 25 srp 2008, 18:29
od teri
tupani!!

Napsal: pon 25 srp 2008, 18:29
od xlukas.cz
teri píše:sáááákriš! tak co třebáááá... holý koleno? *okurka*
vys :lol:

Napsal: pon 25 srp 2008, 18:29
od teri
a rozdal jsi jim letáčky? :lol:

Napsal: pon 25 srp 2008, 18:30
od teri
xlukas.cz píše:
teri píše:sáááákriš! tak co třebáááá... holý koleno? *okurka*
vys :lol:

loket? :lol:

Napsal: pon 25 srp 2008, 18:31
od xlukas.cz
teri píše:a rozdal jsi jim letáčky? :lol:
tak na to nikdo z nas ani nepomyslel. ale jednoho az bych rekl, ze opravdu kuriozniho jsme tam videli. nekdo si pujcil smarta v praze v sixti a dorazil tam :)