Stránka 117 z 273
Napsal: pon 25 srp 2008, 16:33
od road-star
vzorná!

Napsal: pon 25 srp 2008, 16:45
od houska
né zas tolik nedala fotečku

Napsal: pon 25 srp 2008, 16:47
od road-star
takže kecá!

Napsal: pon 25 srp 2008, 16:48
od houska
to nevim ale hlášení není komplet

Napsal: pon 25 srp 2008, 18:16
od teri
no teda kucíííí, proč bych kecala? byla jsem jen nakoupit, takže bez telefonu a v teplákách

vážně, přísahám na holej pupík!

Napsal: pon 25 srp 2008, 18:19
od houska
tak to máš štěstí
Napsal: pon 25 srp 2008, 18:21
od teri
Napsal: pon 25 srp 2008, 18:26
od xlukas.cz
pupik nestaci, vyber si neco lepsiho

Napsal: pon 25 srp 2008, 18:28
od teri
sáááákriš! tak co třebáááá... holý koleno?

Napsal: pon 25 srp 2008, 18:28
od xlukas.cz
no ja sem s v sobotu v rakousku potkal dobrych 770 smartu. to vam teda byla kolona

a nejenom kolona. nekteri mistni ignoranti ac meli smarta, tak se ani te vyjizdky nezucastnili

Napsal: pon 25 srp 2008, 18:29
od teri
tupani!!
Napsal: pon 25 srp 2008, 18:29
od xlukas.cz
teri píše:sáááákriš! tak co třebáááá... holý koleno?

vys

Napsal: pon 25 srp 2008, 18:29
od teri
a rozdal jsi jim letáčky?

Napsal: pon 25 srp 2008, 18:30
od teri
xlukas.cz píše:teri píše:sáááákriš! tak co třebáááá... holý koleno?

vys

loket?

Napsal: pon 25 srp 2008, 18:31
od xlukas.cz
teri píše:a rozdal jsi jim letáčky?

tak na to nikdo z nas ani nepomyslel. ale jednoho az bych rekl, ze opravdu kuriozniho jsme tam videli. nekdo si pujcil smarta v praze v sixti a dorazil tam
