Stránka 13 z 13
Napsal: úte 24 bře 2009, 19:34
od xlukas.cz
dneska sem byl pro pist ve smart centru. maji tam par aut na prodej. v dilne rozdelane dva forfoury a tusim tri fortwo. na dvore asi tak 6 vykuchanych karoserii. ve skladu na co si vzpomenete. takovy mensi smarti vrakac. nevim, co ma ve smartdilech, asi taky neco podobneho, ale jestli si neda pozor a nezacne se tomu venovat lepsi, tak smart centrum je pro neho obrovska konkurence.
prijemny, ochotny pan. na druhou stranu jsem z neho mel pocit jak z typickeho servismana. verim, ze by to casem opadlo.
ptal sem se ho, jestli pojede na sraz. prislo mne jako by o nem vedel. pry nema cas. nejspis sem chodi a neco i procita.
Napsal: úte 24 bře 2009, 22:13
od Pajik
Ja jsem ve Smartcentru nikdy nebyl, ale zato jsem byl nekolikrat ve Smartdilech. A prave, tam se proste musis obrnit asertivitou, abys nevytek. Prijedes v dohodnuty cas a nikde nikdo. Telefon nebere. Nebo az za hodne dlouho. Zpet zasadne nevola. Takze ho honis cely den. Nikdy nedostanes na nic papir. Proste tady mas a jed. Zazil jsem ho i spatne vyspinkaneho a takovou kadenci nadavek, to se jentak nevidi.
Tady obecne chybi kinderstube. Na Chodove obtezujes, Smartdily kapitola sama pro sebe k nasrani. Smartcentrum zatim nevim, s Martinkem se da dohodnout a veci, ktere se mi nelibily jsme si vyrikali, takze ok.
Ale kdyz dojedu do Podebrad za Vodickou (kontakt je na foru), tak to je proste jina kapitola. A to zadavam stylem "vymen cokoliv, at to jezdi". Ten kluk je v pohode, dela rychle, nesere na to, je ochotnej i laborovat a hledat dele, kde je problem, nebo hledat kde sehnat dily a mas pocit ze se o to postaral a nevojebal te. A dela to pro zabavu, protoze studuje v Praze a ma jeste okolni prijmy. Takze by fakt nemusel. Bohuzel na Smarty nema diagnostiku, takze kdyz mi exla prevodovka, tak jsem musel obtezovat na Chodove....
Napsal: úte 24 bře 2009, 22:54
od Dawe
smartcentrum je v pohode i papir dostanes
komunikace v pohode, srotak to je sice taky ale kdyz neco potrebujes pomuze. akorat je to v desne pr....i sveta
SERVIS NOVÁ PAKA
Napsal: stř 27 kvě 2009, 15:32
od peekey
Tak jsem se i ja stal hrdym majitelem Smarta F2 0,6 r.v. 2000.
Servis mi dělá kamarád, který má bohaté zkušenosti s různými auty ( například spoluvyvýjel auta na Hobby Rally), a málo co je pro něj problém (krom elektriky). Dokáže sehnat KVALITNÍ díly za neuvěřitelné ceny. Jezdil jsem k němu už dřív s Jeepem a vždy mi vše bez problému vyřešil. Dokáže auto i poladit a všude má spousty kontaktů takže skoro nic opravdu není problém.
Výměna oleje + filtry za 1200 Kč ( olej Mobil 1 10W40 )
Nový zadní disk (original) + přezutí + laserova geometrie 2200 Kč
Nástřik dutin (na Fordu Mondeo) 800 Kč
Dělá okolo 300 za hodinu, dělá většinu věcí na počkání...
pokud by jste někdo měl zájem o jakýkoliv servis nejen na Smart, napište na muj mail a během 24 hodin Vám zařídím kalkulaci a domluvím Vám termín... ( domluva přes mě je kvůli ještě lepším cenám)
pavel.kesner@gmail.com.
Napsal: čtv 28 kvě 2009, 10:50
od DYK77
Vítej a díky za tip

Ceny jsou dobrý, když dělám výměnu filtrů a oleje ( taky mobil 10W/40 ) sám, tak to vyjde dráž

Napsal: pát 23 říj 2009, 20:20
od Markéta
http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtop ... highlight=
pokračování
Tato fólie by ti měla zabránit, aby ti namrzlo sklo a nemusel jsi škrabat. V létě by naopak měla udržovat chladno v autě a chránit interiér před zbytečným šisováním od sluníčka.
Nevím, dostala jsem ji grátis, moc to neřeším