Stránka 13 z 13

Napsal: ned 01 lis 2009, 13:17
od dodo555
bolo super dakujeme organizatorom

Napsal: ned 01 lis 2009, 13:22
od Jirkaal
Mrzí mě, že jsem se nemohl zůčastnit a zároveň doufám, že nebyly problémy se stornem ubytování a stravy.

Napsal: ned 01 lis 2009, 13:30
od mat00
Diky, bol to fakt zazitok. Komu som sa nepredstavil tak sorry, bolo vas vela, mozno nabuduce :lol: Dufam, ze sa este stretneme

Napsal: ned 01 lis 2009, 15:01
od xlukas.cz
tak premlouvani te a ty tatku bylo ohodnoceno kladne :?: 8) :lol:

co ty svetla?

Napsal: ned 01 lis 2009, 16:28
od Miloracerka
Tak, už sme aj mi prišli domov a práve hodnotíme víkend, ako velmi podarený. Sme radi že sme sa zas mohli s vami stretnú a trochu si zasmartova aj na našom uzemí :)

Super organizácia, super ludia a super autá zaručujú víkend, ktorý stál za to. Vdaka.

Miloracerka a Miloracer

Napsal: ned 01 lis 2009, 16:33
od emilkal
Ahoj, moc hezký fotky. Ještě nějaký přidejte!

Napsal: ned 01 lis 2009, 17:19
od Blanka0600
Ahoj všem,
už jsme doma, po cestě i v Čechách byla hmla ale šlo to! Doufáme, že i ostatní dojeli v pořádku :lol: Jsme rádi, že jsme se zúčastnili a díky, povedlo se to :lol: :lol: :lol: příště zase ahoj *smart*
fotky později