Stránka 13 z 92
Napsal: čtv 28 srp 2008, 10:26
od teri
jo, tak super..
Napsal: čtv 28 srp 2008, 17:47
od houzar
když super tak super příští vymetání do Ghany -To se vyplatí !!!
Fórum - Téma: Všeobecně - Výpis zpráv:
Zpět na seznam témat Zpět na téma Ukaž poslední příspěvek
Výpis zpráv:
sandy
nováček
Příspěvků: 6
Zaregistrován:
20.05. 2007
Název příspěvku: Ceny paliv... alebo ako sa hlúpy Jano odrbávat nechal
Afganistan Normal € 0,43
Alzirsko Diesel € 0,11
Azerbajdzan Diesel € 0,31
Egypt Diesel € 0,14
Etiopia Super € 0,24
Bahamy Diesel € 0,25
Bolivia Super € 0,25
Brazilia Diesel € 0,54
Cina Normal € 0,45
Ekvador Normal € 0,24
Ghana Normal € 0,09 !!!!!!!
Gronsko Super € 0,50
Guyana Normal € 0,67
Hong Kong Diesel € 0,84
India Diesel € 0,62
Indonesia Diesel € 0,32
Irak Super € 0,60
Kazachstan Diesel € 0,44
Katar Super € 0,15
Kuwait Super € 0,18
Kuba Normal € 0,62
Lybia Diesel € 0,08 !!!!!!!
Malaysia Super € 0,55
Mexiko Diesel € 0,41
Moldavsko Normal € 0,25
Oman Super plus € 0,20
Peru Diesel € 0,22
Filipiny Diesel € 0,69
Rusko Super € 0,64
Saudska Arabia Diesel € 0,07 !!!!!!
Juhoafricka Republika Diesel € 0,66
Swahilsko Super € 0,10 !!!!!!
Syria Diesel € 0,10 !!!!!
Trinidad Super € 0,33
Thajsko Super € 0,65
Tunis Diesel € 0,49
USA Diesel € 0,61
Venezuela Diesel € 0,07 !!!!!
Spojene arabske emiraty Diesel € 0,18
Vietnam Diesel € 0,55
Bielorusko Diesel € 0,51
Napsal: čtv 28 srp 2008, 18:14
od houska
xlukas.cz píše:jo, urcite mela. myslim ze to maji od tech 01, 02 vsecky.
houska byla rv.2000 a měla to
Napsal: čtv 28 srp 2008, 18:43
od teri
houska píše:xlukas.cz píše:jo, urcite mela. myslim ze to maji od tech 01, 02 vsecky.
houska byla rv.2000 a měla to
tak to su klidná

Napsal: pát 05 pro 2008, 08:50
od xlukas.cz
trosku aktualizace po najetych cca 158 tis. km (na obrazku 94 tis. km) a hlavne dvou letech.
236 tankovani za 730 dnu = cca kazde 3,2 dny u benzinky
prumerna spotreba 3,79
natankovano 3553 l
ujeto 93700 km
za naftu zaplaceno 107710,- kc
prumerne naklady na naftu na 1 km 1,15 kc

Napsal: pát 05 pro 2008, 13:33
od Robin
eště k tý ceně nafty připočítej 1x čerpadlo 20k Kč, 3x vstřiky 45k Kč a 3x žhavicí svíčky 1,5k Kč

Napsal: pát 05 pro 2008, 13:54
od xlukas.cz
duvod

Napsal: pát 05 pro 2008, 16:29
od Robin
si dělám srandu

. já cdi měl a bylo bez problémů (až teda na posledních pár tejdnů než sem to prodal), ale nějak tu naftu nemusim. je to levný do chvíle, než se něco posere.
Napsal: sob 06 pro 2008, 15:57
od DYK77
Co to máš za softík co dělá ten graf ?
Napsal: sob 06 pro 2008, 22:39
od Pajik
Pridam i svou, ikdyz kratsi historii :

Napsal: ned 07 pro 2008, 09:14
od Robin
hele ty dáváš v březnu zimní pneu a jezdíš s nima až do listopadu, kdy pak dáváš zimní kola?

Napsal: ned 07 pro 2008, 10:45
od Pajik
Robin píše:hele ty dáváš v březnu zimní pneu a jezdíš s nima až do listopadu, kdy pak dáváš zimní kola?

nene, ja to koupil na konci unora na zimakach, v kvetnu koupil letni + prezul a v listopadu prezul zpet na zimni..... Koukni jeste jednou, je to tam snad popsane spravne...
Napsal: ned 07 pro 2008, 12:24
od xlukas.cz
DYK77 píše:Co to máš za softík co dělá ten graf ?
microsoft excel

Napsal: ned 07 pro 2008, 16:11
od kimby
Pajik píše:Robin píše:hele ty dáváš v březnu zimní pneu a jezdíš s nima až do listopadu, kdy pak dáváš zimní kola?

nene, ja to koupil na konci unora na zimakach, v kvetnu koupil letni + prezul a v listopadu prezul zpet na zimni..... Koukni jeste jednou, je to tam snad popsane spravne...
také hezky zapisované!!! Je to dobré, když se člověk podívá zpět a může porovnat!!
Grafy se udělí v excelu, nebo i tabulky s přehledem...
Napsal: ned 07 pro 2008, 16:19
od DYK77
Tak z Pájíkovo tabulky jsem Excel poznal. Pošlete mi někdo prosím pěkně ten soubor, já ho nasdílím, a se s tím nemusí každej kdo by to taky chtěl dělat. Díkes
