Stránka 13 z 92

Napsal: čtv 28 srp 2008, 10:26
od teri
jo, tak super..

Napsal: čtv 28 srp 2008, 17:47
od houzar
když super tak super příští vymetání do Ghany -To se vyplatí !!!
Fórum - Téma: Všeobecně - Výpis zpráv:

Zpět na seznam témat Zpět na téma Ukaž poslední příspěvek

Výpis zpráv:

sandy
nováček
Příspěvků: 6
Zaregistrován:
20.05. 2007
Název příspěvku: Ceny paliv... alebo ako sa hlúpy Jano odrbávat nechal
Afganistan Normal € 0,43

Alzirsko Diesel € 0,11

Azerbajdzan Diesel € 0,31

Egypt Diesel € 0,14

Etiopia Super € 0,24

Bahamy Diesel € 0,25

Bolivia Super € 0,25

Brazilia Diesel € 0,54

Cina Normal € 0,45

Ekvador Normal € 0,24

Ghana Normal € 0,09 !!!!!!!

Gronsko Super € 0,50

Guyana Normal € 0,67

Hong Kong Diesel € 0,84

India Diesel € 0,62

Indonesia Diesel € 0,32

Irak Super € 0,60

Kazachstan Diesel € 0,44

Katar Super € 0,15

Kuwait Super € 0,18

Kuba Normal € 0,62

Lybia Diesel € 0,08 !!!!!!!

Malaysia Super € 0,55

Mexiko Diesel € 0,41

Moldavsko Normal € 0,25

Oman Super plus € 0,20

Peru Diesel € 0,22

Filipiny Diesel € 0,69

Rusko Super € 0,64

Saudska Arabia Diesel € 0,07 !!!!!!

Juhoafricka Republika Diesel € 0,66

Swahilsko Super € 0,10 !!!!!!

Syria Diesel € 0,10 !!!!!

Trinidad Super € 0,33

Thajsko Super € 0,65

Tunis Diesel € 0,49

USA Diesel € 0,61

Venezuela Diesel € 0,07 !!!!!

Spojene arabske emiraty Diesel € 0,18

Vietnam Diesel € 0,55

Bielorusko Diesel € 0,51

Napsal: čtv 28 srp 2008, 18:14
od houska
xlukas.cz píše:jo, urcite mela. myslim ze to maji od tech 01, 02 vsecky.

houska byla rv.2000 a měla to

Napsal: čtv 28 srp 2008, 18:43
od teri
houska píše:
xlukas.cz píše:jo, urcite mela. myslim ze to maji od tech 01, 02 vsecky.

houska byla rv.2000 a měla to
tak to su klidná 8)

Napsal: pát 05 pro 2008, 08:50
od xlukas.cz
trosku aktualizace po najetych cca 158 tis. km (na obrazku 94 tis. km) a hlavne dvou letech.

236 tankovani za 730 dnu = cca kazde 3,2 dny u benzinky :roll:
prumerna spotreba 3,79 :?
natankovano 3553 l
ujeto 93700 km
za naftu zaplaceno 107710,- kc
prumerne naklady na naftu na 1 km 1,15 kc

Obrázek

Napsal: pát 05 pro 2008, 13:33
od Robin
eště k tý ceně nafty připočítej 1x čerpadlo 20k Kč, 3x vstřiky 45k Kč a 3x žhavicí svíčky 1,5k Kč :)

Napsal: pát 05 pro 2008, 13:54
od xlukas.cz
duvod :?:

Napsal: pát 05 pro 2008, 16:29
od Robin
si dělám srandu :). já cdi měl a bylo bez problémů (až teda na posledních pár tejdnů než sem to prodal), ale nějak tu naftu nemusim. je to levný do chvíle, než se něco posere.

Napsal: sob 06 pro 2008, 15:57
od DYK77
Co to máš za softík co dělá ten graf ?

Napsal: sob 06 pro 2008, 22:39
od Pajik
Pridam i svou, ikdyz kratsi historii :

Obrázek

Napsal: ned 07 pro 2008, 09:14
od Robin
hele ty dáváš v březnu zimní pneu a jezdíš s nima až do listopadu, kdy pak dáváš zimní kola? :)

Napsal: ned 07 pro 2008, 10:45
od Pajik
Robin píše:hele ty dáváš v březnu zimní pneu a jezdíš s nima až do listopadu, kdy pak dáváš zimní kola? :)
nene, ja to koupil na konci unora na zimakach, v kvetnu koupil letni + prezul a v listopadu prezul zpet na zimni..... Koukni jeste jednou, je to tam snad popsane spravne...

Napsal: ned 07 pro 2008, 12:24
od xlukas.cz
DYK77 píše:Co to máš za softík co dělá ten graf ?
microsoft excel :wink:

Napsal: ned 07 pro 2008, 16:11
od kimby
Pajik píše:
Robin píše:hele ty dáváš v březnu zimní pneu a jezdíš s nima až do listopadu, kdy pak dáváš zimní kola? :)
nene, ja to koupil na konci unora na zimakach, v kvetnu koupil letni + prezul a v listopadu prezul zpet na zimni..... Koukni jeste jednou, je to tam snad popsane spravne...
také hezky zapisované!!! Je to dobré, když se člověk podívá zpět a může porovnat!!

Grafy se udělí v excelu, nebo i tabulky s přehledem...

Napsal: ned 07 pro 2008, 16:19
od DYK77
Tak z Pájíkovo tabulky jsem Excel poznal. Pošlete mi někdo prosím pěkně ten soubor, já ho nasdílím, a se s tím nemusí každej kdo by to taky chtěl dělat. Díkes :)