Stránka 13 z 34
Napsal: stř 27 dub 2011, 21:38
od xlukas.cz
jde u smarta postelovat posilovac brzd? chtel bych brzdy jak maji renaulty. jen se dotknu a uz citim, jak brzdi.
Napsal: sob 07 kvě 2011, 21:27
od xlukas.cz
tak uz je tam mam namontovane. odvzdusnene. jeste to musim po projeti znovu poodvzdusnovat, protoze to jde nejak podivne mekce a v kapaline byly mikro bublinky, jako kdyz se zatrepe s jarem.
Napsal: sob 07 kvě 2011, 21:57
od DYK77
A jsi si jistý, že to nebyl fakt jar

Napsal: sob 07 kvě 2011, 22:19
od xlukas.cz
Napsal: úte 17 kvě 2011, 08:36
od sultana
Návod pro kutily na lakování brzdičů.
http://www.atuning.estranky.cz/clanky/t ... zdice.html
Teď se mě to týká a hledal jsem někde dopředu ucelenější, abych to případně kousnul sám. Nikoli

Dal jsem to nakonec k Davidovi.
http://www.pneu-cafe.cz/
...výsledek sem hodím doufám ještě dneska

Napsal: úte 17 kvě 2011, 20:58
od DYK77
Návod pěknej, ale kutil to zvládne i bez něj
Hodně lidí si hraje s tím HAMMERITEm, což chápu pokud jsou bubny již hodně zanedbané a na povrchu vyrezlé, to už se pak nedá stejně nic zkazit. Nicméně když vidím tu cenu v návodu za 380,-barva + 120,- štětce + není zmíněno ředidlo a ještě připočtu tu patlačku s tím, tak se nemohu nezastat spreje na brzdové třmeny , který stojí polovinu ( velká dóza ) přesně 270,-Kč. Dále je výhodou, že rychle schne a udělá podstatně hezčí povrchovou úpravu než barva nanesená štětcem.
Nevýhodou je to, že se musí okolní plochy před nástřikem zakrýt, ale v tom není žádný problém, chce to pár velkých letáků z Lídlu a papírovou lepící pásku, která není drahá a už to jede.
Posledně jsem si zvedl u auta vždy celou jednu stranu naráz, odmastil buben a třmen, zakryl novinama okolí a pak jsem mezi jednotlivými vrstvami jen přebíhal od předního kola k zadnímu a za chviličku bylo hotovo, nasadil jsem kola a spustil auto na zem.
Tak i tak se musí očistit hlavně třmeny a to drátěným kartáčem , bacha na prachovky. K odmaštění jsem nepoužil technický benzín, ale sprej na odmaštění brzd, dělá svou práci hodně dobře.
Takže zvažte co je pro vás lepší, jestli barva a benzín v plechu nebo si pohrát se spreji. Obojí je lepší než to nechat rezavý, to je vážně prasárna.
http://dyk77.blog.cz/galerie/technika/m ... bny-povrch#
http://dyk77.blog.cz/galerie/technika/m ... i-podlozky#
Napsal: stř 18 kvě 2011, 16:11
od sultana
Napsal: stř 18 kvě 2011, 16:15
od michmartin
hmm

- tak to si vypichol

Napsal: stř 18 kvě 2011, 21:43
od DYK77
sultana píše:fak se mi to líbí

Musí. Jaký si to uděláš, takový to máš

Napsal: čtv 19 kvě 2011, 21:21
od xlukas.cz
2 lidi , jeden mu našlape pedál, x krát než bude cejtit že tuhne pak na něj šlápne, on povolí ventil na brzdiči, nechá upustit, utáhne a dotyčnej opět našlape, a to tolikrát než neuvidí utíkat bubliny, a takhel pro všechyn kola a popřípadě i víc kol , to že to to má povolneý když šlape na pedál způsobuje u něktejrech válců že si zpětne nasajou, nvm jak smárt, zkusit takhle, pokud by to pak dělao taky je další věcí jeslti se to nedělá u tohodle válcem podtlakovým odzdušnením
sem to delal spatne
tak se s vama taky delim.
Napsal: čtv 19 kvě 2011, 21:22
od danda
Nemáš zač :p

Napsal: ned 03 črc 2011, 19:36
od xlukas.cz
od samotneho zacatku sem bojoval s brzdama, ze nebrzdily jak mely - nedokazalo se ani sepnout abs. byly asi zavzdusnene - malo brzdily a druha vec, ze mne pred tydnem praskla brzdova hadicka. vcera sme to zase spatne odvzdusnili, takze auto vubec nebrzdilo. dnes sme odvzdusnili znovu trosku brutalnejsim zpusobem a uz funguje i abs. parada. konecne snad budu spokojeny.
Napsal: úte 27 zář 2011, 11:25
od paciino
ahojte smartaci,
mam taky problem ze mi obcas za jazdy svieti cervena kontrolka brzdovej sustavy...sem tam svieti potom zase zhasne...neviete co by to mohlo byt?
dakujem
Napsal: úte 27 zář 2011, 11:41
od Dejvaval
Po pravde nevim jak u smarta, ale u jinych aut, kdyz uz jsou vic ojete brzdove desticky a oblozeni, ubyde brzdova kapalina na tolik, ze to zaznamena cidlo v nadobce a obcas problikava kontrolka na palubce.
Podivej se jestli mas dost brzdove kapaliny

náhled na obložení bubnových brzd
Napsal: pon 31 říj 2011, 14:44
od Ivojah
Všechny Smartckubáky, kteří otevřete tuto rubriku zdravím.
Na jaře v roce 2009 jsem měnil kotouče i deštíčky na předních kolech byly fakt totálně opotřebené. Nyní mě napadlo se podívat jen ze zajímavosti jak je na tom obložení brzd na zadních kolech. Na brzdění se opotřebení nijak neprojevuje zatím Smart dovede brzdit razantně. Domníval jsem se, že to bude brnkačka, že zajišující šroubek z bubnu odstraním a kryt uvolním - ruční brzda nebyla zatažena. Ale jak se ukázalo i poklepávání kladívkem po obvodu bubnu mi nedokázalo pohled na opotřebení brzdového obložení umožnit. Kryt nebo polovina bubnu sundat nešla. Tak nevím, jestli to chce urputnější snahu nebo je za tím ještě něco jiného co brání „krytku“ sundat? Díval jsem se i na odkaz zobrazeného postupu montáže ale tam nic jiného též nebylo než odstranit šroubek a ….
