Stránka 14 z 14

Napsal: pát 17 zář 2010, 08:34
od xlukas.cz
*1*

Napsal: pát 17 zář 2010, 12:57
od Markéta
*1*

Napsal: pát 17 zář 2010, 20:40
od DYK77
Murder: Díky za názor. CO jsi napsal je pochopitelné, vžiji-li se do Tebe vidím to stejně. Každý vidíme problém ze svého pohledu, máme vlastní názory a čím víc lidí , tím víc názorů a pochopitelně, že dojde na věc, kdy se začne motat páté přes deváté a vznikne tu patová situace, kdy se budeme všichni dohadovat, jak co by se mělo dělat a co je správné a co ne a budeme zabředávat do věcí, které by nás jinak ani nenapadly řešit.

Také nesouhlasím s hecováním k účasti na srazu. Mohu někomu sraz doporučit, ale jeho rozhodnutí bych neřešil. Účast na srazech má vzestupný trend, myslím, že hecování je zbytečné, stejně tak rozesílání hromadných emailů, nabádajících k účasti na srazu ( to je však individuální ). Každý kdo fórum sleduje se o srazu dozví, má možnost se zaregistrovat a popřípadě oznámit akci někomu dalšímu, koho by na srazu chtěl mít. Nemyslím si, že sraz je trhání rekordu v účasti, ale o zábavě a pohodě.

Co se srazů týče. Ano jsou tu staré páky, jedoucí ve starých kolejích, došlo i k vyhrocení mezi nováčky, ale to je snad smazané. Pokud nováčci nechají jet staré páky ve svých kolejích, nebudou staré páky bránit nováčkům uvést něco nového. Jako stará páka mám ale svojí partu lidí, se kterými se mi dobře pracuje a nic mě nevede k tomu na tom něco měnit. Máme svůj styl. Pokud stejná skupina vznikne mezi nováčky, vše je v naprostém pořádku, nikdo jim v pořádání srazu nebude bránit. Příkladem je Jurko, má svůj tým se kterým se mu dobře pracuje. Nechci a ani nepovažuji za vhodné se mezi ně míchat a zavádět u nich svoje metody. Oni ví jak srazy děláme a já jsem zvědavý jak srazy pojmou oni.

Název srazu je sice z hlediska kvality srazu nepodstatný , všechny srazy jsou pro všechny a spojují nás. Nicméně spojovat úplně všechno taky není dobrý, protože pořádek dělá přátele. A tak mi přijde správné, když zůstane práce dvou, tří, čtyř týmů rozdělena podle názvu srazu. Pokud si tým udělá ze svého srazu tradici, může si najít příznivce, kteří budou jezdit právě na ten jeden sraz kvůli tomu, že vědí kdo za tím stojí a v jakém stylu bude pořádaný. Nic jiného za tím není, nikdo nechce klub dělit ani bránit se novým věcem.

Napsal: čtv 28 říj 2010, 21:14
od scorpi4
a tak by ma zaujimalo teda, ako mili priatelia vnimate zraz zorganizovany nami..myslim to z ineho pohladu..lebo zatial boli ohlasy pozitivne..a teda rovnako by ma zaujimalo, ci teda zaradime jeden SK zraz rocne medzi oficialne aktivity, nakolko som presvedceny, ze zraz sme zvladli bez jedineho zadrhelu..
aspon taky mam aj dojem z toho, co blo o nom popisane..

a tiez mi je luto, ze PSK, a dokonca ani nahrada sa nekonaju...kedze stale sa nikto k danej teme nevyjadril

Napsal: čtv 28 říj 2010, 21:34
od Blanka0600
já bych tedy pro jeden srazík za rok na Slovensku byla :lol: proč ne? snad se přidají i další ......

Napsal: čtv 28 říj 2010, 21:37
od xlukas.cz
ja mam za to, ze podzimni slovensky sraz byl do kalendare srazu zahrnuty uz pred mesicem :roll: a to kazdorocne.

Napsal: čtv 28 říj 2010, 22:02
od Markéta
Sraz byl perfektní, neměl chybu. Žádná jiná podzimní akce se asi neplánuje, aspoň o tom nevím :roll:

Napsal: čtv 28 říj 2010, 22:20
od xlukas.cz
nemuzes vedet :lol:

ani ja nevim. nikdo nevi.

Napsal: pát 29 říj 2010, 09:06
od scorpi4
ja som myslel, ze matkal, a dyno vedia.. :wink:

ale mozno som to zle pochopil..

co sa tyka zaradenia zrazu, pokial si pamatam, bavili sme sa o tom, avsak sa to nedokoncilo...v suvislosti so zaradenim do rocneho kalendara..len sme sa bavili, ze by sa to mohlo zrealizovat..preto som sa spytal..

Napsal: pát 29 říj 2010, 09:21
od houzar
sraz Slovensko byl perfektní,halušky s brynzou byly nóblesní zase rád pojedu

Napsal: pát 29 říj 2010, 09:29
od scorpi4
*1*

A to ste sa ich povodne bali pan Houzar... :D

Sme radi, ze sa Vam pacilo..

kazdopadne, my sa "zrazame! podstatne castejsie na SK..aj dvakrat mesacne ak vyjde cas..sice v mensom, ale vzdy je pohoda..ale to asi aj inde tak funguje..

asi to vzdy vyvesime sem, ze sa planujeme zrazit, a Ti, co to maju pobliz, sa mozno radi pridaju...a mozno nie.. :roll:

len teda chcem vediet, ci bude este tohoroku nieco, abo nie..aby sme sa vedeli zariadit..preto do toho stale "vrtam"...
:oops:

Napsal: pát 29 říj 2010, 12:37
od Markéta
Pokud nenapadne metr sněhu, ráda přijedu na Slovensko i 2 x do měsíce. Mám to přece jen kousek :wink:

Napsal: pát 29 říj 2010, 19:02
od Jirkaal
Ahoj Skorpi napis kdy kudy pojedes a ja se s tebou klidne zrazim. Jses dobre pojistenej?

Napsal: pon 15 lis 2010, 08:13
od scorpi4
tak uz sa stalo Jirkaal, uz sme sa zrazili.. :lol:

ta Jankina sesternica sa este doma klepala, co sa bala Artura... :lol: :lol:

vdaka inak za privitanie, aj pohostenie Jirko..a samozrejme aj za vybavenie ubytka..

urcite chceme este do prahy zajst tento rok..mozno na tie trhy..uvidime..