Informace o clenech Clubu
to je slušná cena.. mě to vyšlo o necelou tisícovku víc, ale měnili mi tam ještě palivovej a vzduchovej filtr+žárovku před. světla..Pette píše:jako to uz je lepsi Smart centrum v Praze, ted sem tam byl a prolezli mi to od shora dolu, ne ze by toho bylo hodne...ale byl sem fakt spokojenej a i s vymenou oleje a filtru a kontrolou pro 30.000km me to vyslo na 3.600.-
na hoďku si sice berou 800,- ale fakt raděj připlatím, a vím, že se o auto fakt postarali, než zaplatit a nic..
skoro nikdy neříkej NIKDY.. 
- DYK77
- Smart ACE
- Příspěvky: 16926
- Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
- Bydliště: MOST
- Kontaktovat uživatele:
Prosím Tě kde to je - adresa a nějaký kontakt - email, telefon, co můžeš dát dej ...Pette píše:jako to uz je lepsi Smart centrum v Praze, ted sem tam byl a prolezli mi to od shora dolu, ne ze by toho bylo hodne...ale byl sem fakt spokojenej a i s vymenou oleje a filtru a kontrolou pro 30.000km me to vyslo na 3.600.-
vždy je to v kontaktech na servis
SMART CENTRUM
Další servis, který lze podle několika uživatelů doporučit.
Prodej nových i zánovních náhradních dílů.
adresa:
Praha 6
160 00
příjem oprav:
Luděk Strnad
Jan Jelínek
tel.: +420 602218958, 602101431, 220514831
e-mail: smartcentrum@volny.cz , info@smartcentrum.cz
www.smartcentrum.cz
cena práce : 490,- / hod.+ DPH
pracovní doba: 9-17
So,Ne zavřeno
SMART CENTRUM
Další servis, který lze podle několika uživatelů doporučit.
Prodej nových i zánovních náhradních dílů.
adresa:
Praha 6
160 00
příjem oprav:
Luděk Strnad
Jan Jelínek
tel.: +420 602218958, 602101431, 220514831
e-mail: smartcentrum@volny.cz , info@smartcentrum.cz
www.smartcentrum.cz
cena práce : 490,- / hod.+ DPH
pracovní doba: 9-17
So,Ne zavřeno
Smart F2 800 cdi, passion
Smart F2 1,0 62kw cabrio, passion
Smart F2 1,0 62kw cabrio, passion
- DYK77
- Smart ACE
- Příspěvky: 16926
- Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
- Bydliště: MOST
- Kontaktovat uživatele:
Uměl by jsi sem dát odkaz se souřadnicemi servisu - prodejny z www.mapy.cz ?
-
Kasio
Zdarec vseci,
ja jsem Kasio z Havirova. Mam Smartika MC01 (40kW, r.v.1999), dostal jsem se k nemu jako slepy k houslim. Otcova sousedka jezdi Smartikem a nejakou nahodou se jeji znamy chtel zbavit sveho Smarta. Toz otec pozkousel, ale cena se mu zdala vysoka za tak male,ale nejlepsi auticko.
Tak jsem ho koupil ja ikdyz jsem otci neveril, kdyz mi o nem vykladal sama superlativa. Nyni jsem hrdym majitelem Smarta asi 3 mesice, mam nalitano skoro 5000km a uzivam si ho denne.
Jinak jsem bezdetny, ale uz si tak myslim ze otec ceka na nejake ty vnuky abych se Smarta musel zbavit, samozrejme by putoval k otci, smrtakovi nejvetsimu
.
ja jsem Kasio z Havirova. Mam Smartika MC01 (40kW, r.v.1999), dostal jsem se k nemu jako slepy k houslim. Otcova sousedka jezdi Smartikem a nejakou nahodou se jeji znamy chtel zbavit sveho Smarta. Toz otec pozkousel, ale cena se mu zdala vysoka za tak male,ale nejlepsi auticko.
Tak jsem ho koupil ja ikdyz jsem otci neveril, kdyz mi o nem vykladal sama superlativa. Nyni jsem hrdym majitelem Smarta asi 3 mesice, mam nalitano skoro 5000km a uzivam si ho denne.
Jinak jsem bezdetny, ale uz si tak myslim ze otec ceka na nejake ty vnuky abych se Smarta musel zbavit, samozrejme by putoval k otci, smrtakovi nejvetsimu
- Blanka0600
- Smart ACE
- Příspěvky: 1374
- Registrován: ned 06 dub 2008, 18:30
- Bydliště: Říčany u Prahy
- Blanka0600
- Smart ACE
- Příspěvky: 1374
- Registrován: ned 06 dub 2008, 18:30
- Bydliště: Říčany u Prahy

