Stránka 14 z 17
Napsal: pát 15 srp 2008, 10:26
od Pette
jako to uz je lepsi Smart centrum v Praze, ted sem tam byl a prolezli mi to od shora dolu, ne ze by toho bylo hodne...ale byl sem fakt spokojenej a i s vymenou oleje a filtru a kontrolou pro 30.000km me to vyslo na 3.600.-
Napsal: pát 15 srp 2008, 11:55
od teri
Pette píše:jako to uz je lepsi Smart centrum v Praze, ted sem tam byl a prolezli mi to od shora dolu, ne ze by toho bylo hodne...ale byl sem fakt spokojenej a i s vymenou oleje a filtru a kontrolou pro 30.000km me to vyslo na 3.600.-
to je slušná cena.. mě to vyšlo o necelou tisícovku víc, ale měnili mi tam ještě palivovej a vzduchovej filtr+žárovku před. světla..
na hoďku si sice berou 800,- ale fakt raděj připlatím, a vím, že se o auto fakt postarali, než zaplatit a nic..

Napsal: pát 15 srp 2008, 12:04
od David0600
ale až ty budeš mít třicet tak připočítej ještě 6x svíčku
Napsal: pát 15 srp 2008, 12:17
od DYK77
Pette píše:jako to uz je lepsi Smart centrum v Praze, ted sem tam byl a prolezli mi to od shora dolu, ne ze by toho bylo hodne...ale byl sem fakt spokojenej a i s vymenou oleje a filtru a kontrolou pro 30.000km me to vyslo na 3.600.-
Prosím Tě kde to je - adresa a nějaký kontakt - email, telefon, co můžeš dát dej ...
Napsal: pát 15 srp 2008, 12:43
od Pette
vždy je to v kontaktech na servis
SMART CENTRUM
Další servis, který lze podle několika uživatelů doporučit.
Prodej nových i zánovních náhradních dílů.
adresa:
Praha 6
160 00
příjem oprav:
Luděk Strnad
Jan Jelínek
tel.: +420 602218958, 602101431, 220514831
e-mail:
smartcentrum@volny.cz ,
info@smartcentrum.cz
www.smartcentrum.cz
cena práce : 490,- / hod.+ DPH
pracovní doba: 9-17
So,Ne zavřeno
Napsal: pát 15 srp 2008, 13:33
od DYK77
Aha takže to sedí. Byl tu nějaký problém s tím, že se to nedá najít.

Napsal: pát 15 srp 2008, 14:18
od Pette
tak to sem nemel, zavolal sem tam a hned byli ochotný, ale jak rikam, stehovali se ted od toho Veleslavina, tak to bylo hekticky, ale jinak bych rekl, ze tomu rozumi.
Napsal: pát 15 srp 2008, 16:14
od DYK77
Uměl by jsi sem dát odkaz se souřadnicemi servisu - prodejny z
www.mapy.cz ?
Napsal: čtv 25 zář 2008, 12:29
od Kasio
Zdarec vseci,
ja jsem Kasio z Havirova. Mam Smartika MC01 (40kW, r.v.1999), dostal jsem se k nemu jako slepy k houslim. Otcova sousedka jezdi Smartikem a nejakou nahodou se jeji znamy chtel zbavit sveho Smarta. Toz otec pozkousel, ale cena se mu zdala vysoka za tak male,ale nejlepsi auticko.
Tak jsem ho koupil ja ikdyz jsem otci neveril, kdyz mi o nem vykladal sama superlativa. Nyni jsem hrdym majitelem Smarta asi 3 mesice, mam nalitano skoro 5000km a uzivam si ho denne.
Jinak jsem bezdetny, ale uz si tak myslim ze otec ceka na nejake ty vnuky abych se Smarta musel zbavit, samozrejme by putoval k otci, smrtakovi nejvetsimu

.
Napsal: čtv 25 zář 2008, 13:54
od Blanka0600
tak vítej mezi smartclubáky a a ti to dobře jezdí

Napsal: čtv 25 zář 2008, 18:09
od houska
zdar-tak šup na smartparádu
Napsal: čtv 25 zář 2008, 20:01
od DYK77
Ahoj , není otec z Prahy ?
Napsal: čtv 25 zář 2008, 22:34
od kimby
také jsem se chtěla optat na to samé
Jinak vítej mezi námi
A třeba v sobotu 18.10. na SmartParádě v Praze naviděnou

Napsal: stř 01 dub 2009, 13:52
od houzar
tak takhle mrtvý forum jako dneska jsem už dlouho nezažil, to Vás to jaro tak uspalo,
Napsal: stř 01 dub 2009, 14:22
od Blanka0600
houzar píše:tak takhle mrtvý forum jako dneska jsem už dlouho nezažil, to Vás to jaro tak uspalo,
... jsi čekal apríla, co????
