Stránka 14 z 26

Napsal: úte 07 říj 2008, 22:00
od Gibon
O víkendu je v Holešovicích zase výstava aut. Jde někdo? Já ano, v sobotu.

Napsal: stř 08 říj 2008, 01:20
od David0600
houska píše:pro davida


Obrázek
nějaká provokace

Napsal: stř 08 říj 2008, 01:20
od David0600
Gibon píše:O víkendu je v Holešovicích zase výstava aut. Jde někdo? Já ano, v sobotu.

myslím že mike samec půjde :lol:

Napsal: stř 08 říj 2008, 09:53
od DYK77
myslíš Peugeota? :lol:

Napsal: stř 08 říj 2008, 10:42
od David0600
nebo teri :lol:

Napsal: stř 08 říj 2008, 11:25
od Gibon
Ano, na tu bych si vsadil :lol:

Napsal: stř 08 říj 2008, 12:45
od David0600
přijímám sázky

Napsal: stř 08 říj 2008, 22:30
od DYK77
Přijímám výhry :D

Napsal: stř 08 říj 2008, 22:49
od David0600
to se nažvejkneš kurz bude dost vysokej :lol:

Napsal: čtv 09 říj 2008, 19:18
od houska
nějaká provokace


co jiného? :lol:

Napsal: čtv 09 říj 2008, 19:18
od houska
Gibon píše:O víkendu je v Holešovicích zase výstava aut. Jde někdo? Já ano, v sobotu.

jdu s celou housčí rodinkou v so poo

Napsal: čtv 09 říj 2008, 22:59
od teri
David0600 píše:nebo teri :lol:
jé, vy jste zase vtipní.. *blink*

Napsal: čtv 09 říj 2008, 23:00
od DYK77
Už máš zařízené volno?

Napsal: čtv 09 říj 2008, 23:03
od teri
DYK77 píše:Už máš zařízené volno?
psala jsem Kimby..

Napsal: pát 10 říj 2008, 00:23
od David0600
a vy tajný :wink: