Napsal: úte 07 říj 2008, 22:00
O víkendu je v Holešovicích zase výstava aut. Jde někdo? Já ano, v sobotu.
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://smart-club.cz/phpBB3/
nějaká provokacehouska píše:pro davida
Gibon píše:O víkendu je v Holešovicích zase výstava aut. Jde někdo? Já ano, v sobotu.
Gibon píše:O víkendu je v Holešovicích zase výstava aut. Jde někdo? Já ano, v sobotu.
jé, vy jste zase vtipní..David0600 píše:nebo teri
psala jsem Kimby..DYK77 píše:Už máš zařízené volno?